GS Games Show odcinek 14 - Wiedźmin, afera z GTA IV, premiera C&C 3 i Tomasz Bagiński!

Z lekkim poślizgiem, ale wreszcie w sieci. Najnowszy odcinek GS Games Show! Na początek ważna informacja dla wszystkich: ten odcinek programu jest absolutnie niezwykły. W środku znajdziecie materiały, które na pewno zainteresują nie tylko pasjonatów gier wideo... Szczegóły poniżej.

Na początek, jak zawsze, przywitamy Was świetnym uderzeniem najświeższych wieści ze świata rozrywki elektronicznej. Uwaga, będzie bardzo gorąco. Wystarczy, że zdradzimy iż w tym odcinku pojawią się takie perełki jak wojna na linii Władze Nowego Jorku - Grand Theft Auto IV czy premiera Command & Conquer 3: Wojny o Tyberium w warszawskim Mulikinie. Do tego dojdzie jeszcze jeden, mocny akcent - film z Hitmanem w roli głównej...

Od broni palnej i intergalaktycznych konfliktów przeskoczymy do części warszawskiej Cytadeli, fortecy, w której tydzień temu odbył się niezwykle ciekawy pokaz gry Wiedźmin. Ten materiał po prostu trzeba zobaczyć - zamek, wiedźmińska walka na miecze, kaskaderzy, wywiady... Prawdziwa gratka dla wszystkich, którzy kochają fantasy i RPG.

Zobacz również:

  • Wiedźmin, sezon 3. Kiedy premiera? Obsada, fabuła, zwiastun serialu Netflixa

Na deser dostaniecie możliwość łatwego upolowania świetnej gry. Kontynuujemy naszą tradycję rozdawania gier i ponownie ogłaszamy mini konkurs. Do wygrania dwa świeżutkie egzemplarze Supreme Commandera. To doskonała okazja dla wszystkich, którzy nie zdążyli zgarnąć gry w ubiegłym tygodniu.

Nie pozwolimy Wam na chwilę od odpoczynku. Zaraz o konkursie nastąpi... Prezentacja Test Drive Unlimited, gry, która pojawiła się już kiedyś w naszym programie. Tym razem jednak nie recenzujemy tytułu. TDU zawitał do nas jako "premiera tygodnia".

Na koniec e-sport. Przyzwyczailiście się do spokojnych informacji o kolejnych sukcesach rodzimych zawodników? Nie tym razem. Zaledwie dwa dni temu światło dzienne ujrzała sprawa, która podniosła ciśnienie wielu graczy i kibiców - Voodoo Gaming wykluczone z rozgrywek ESWC! O co chodzi? Dowiecie się oczywiście z Games Show.

Zapraszamy!


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: