GS Games Show odcinek 15 - Test C&C 3, premiera S.T.A.L.K.E.R.A, konkurs TDU

Witamy w pierwszym poświątecznym wydaniu GS Games Show, cotygodniowego programu internetowego o grach komputerowych. W dzisiejszym odcinku przygotowaliśmy dla Was potężny test Command & Conquer 3: Wojny o Tyberium, mega konkurs z Test Driver Unlimited oraz wywiad z zawodnikami Team Pentagram, którzy kilka tygodni temu podbili Hanower. Zapraszamy!

Na początek dział informacyjny i najnowsze wieści z grami komputerowymi w roli głównej. Trzeba przyznać, że ostatnie dni były niezwykle gorące: Ubisoft zapowiedział pierwszy oficjalny dodatek do Heroes of Might and Magic V, czyli Tribes of the East. Jeśli dodacie do tego nadchodzące rozszerzenie do Medievala II i Mario Bros Paper na Wii to otrzymacie naprawdę wybuchową mieszankę.

Zaraz po informacjach przyjdzie czas na materiał tygodnia. Dziś jest to wielki test Command & Conquer 3: Wojny o Tyberium. Dzięki nam już teraz możecie łatwo przekonać się czy gra spełnia oczekiwania fanów. W tym punkcie nie zdradzamy tajemnicy i po prostu zapraszamy do obejrzenia wideo. Warto!

To jednak nie koniec emocji. Chwilę później czeka na Was premiera tygodnia, czyli S.T.A.L.K.E.R.:Cień Czarnobyla wreszcie na rynku! Każdy kto oglądał 13 odcinek naszego programu i już wie coś o tytule, powinien się domyśleć, że najlepiej od razu udać się do sklepu. Jeśli wciąż nie jesteście pewni czy warto - obejrzyjcie GS Games Show.

Na koniec esport i ogromne emocje z Hanoweru. Podczas odbywającego się jakiś czas temu turnieju Samsung European Championship udało nam się na chwilę złapać dwóch zawodników polskiego Teamu Pentagram. Choć panowie mieli na głowie naprawdę spore problemy, to naszemu reporterowi udało się ich namówić na krótką rozmowę. Warto zerknąć, bo materiał został nakręcony kiedy jeszcze "piłka była w grze". Zresztą, zobaczcie sami.

Na koniec jak zawsze konkurs. Dziś mamy dla Was dwa egzemplarze mega hitu Test Driver Unlimited. Chcecie zdobyć wyścigówkę, która demoluje Need for Speeda już na starcie? Odpowiedzcie na proste pytanie i gotowe!

Życzymy dobrej zabawy!