GS Games Show odcinek 16 - Test Silent Huntera 4, Zgarnij S.T.A.L.K.E.R.A.!

Z wielką radością prezentujemy Wam najnowszy odcinek GS Games Show! Skąd ten entuzjazm? Zobaczycie sami. Na zachętę powiemy tylko, że przygotowaliśmy dla Was naprawdę M.E.G.A. niespodziankę. Domyślacie się o co chodzi? Przeczytajcie naszą krótką zajawkę, obejrzyjcie Games Show i wszystko stanie się jasne...

Na początek jak zawsze zaserwujemy Wam najbardziej gorące wydarzenia branży gier komputerowych, jakie miały miejsce w ostatnim tygodniu. Na początek przeniesiemy się w świat magii, smoków i podziemi, czyli nadchodzi Mask of the Betrayer, pierwszy oficjalny dodatek do Neverwinter Nights 2. Chwilę później skok technologiczny w daleką przyszłość - Lost Planet wyjdzie również na PC. Na koniec krótka wiadomość dla wszystkich mieszkańców Azeroth. Użytkownicy World of Warcraft strzeżcie się! Hakerzy patrzą!

Zaraz po wiadomościach przejdziemy do głównej części programu. W tym tygodniu w roli głównej występuje Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific. Produkcja od dawna budzi wielkie emocje. W końcu możliwość wcielenia się w rolę kapitana okrętu podwodnego US Navy wydaje się być niezwykle interesująca. Szczególnie jeśli dodamy do tego wojnę na Pacyfiku i potężną flotę Japonii... Czy gra faktycznie jest taka dobra? Dowiecie się oczywiście z GS Games Show.

Zobacz również:

  • Stalker 2 grą na setki godzin. Twórcy ujawniają szczegóły na temat rozgrywki

Premierą tygodnia jest You are Empty, dynamiczna strzelanka z elementami gry przygodowej. Cena programu z pewnością kusi - w naszym kraju jest to niecałe 30 złotych. Wielu z Was pewnie wydaje się, że za tę kwotę można otrzymać tylko chłam. Cóż, czas obalić mit. Reszta w programie.

Po premierze tygodnia przyjdzie czas na najbardziej oczekiwaną część programu, konkurs! Tutaj mamy dla Was O.G.R.O.M.N.Ą. N.I.E.S.P.O.D.Z.I.A.N.K.Ę., czyli grę S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla w całej swej okazałości. Chcecie zdobyć mega-hicior prawie bez wysiłku? To możliwe, ale tylko w GS Games Show.

UWAGA! Teraz czas na prawdziwą niespodziankę. Otóż ogłaszamy, że od tego tygodnia będziemy rozdawać aż trzy gry w każdym odcinku! To absolutny rekord jeśli chodzi o konkursy tego typu. Mamy nadzieję, że Wam się spodoba.

Po konkursie ostatnia część programu, czyli e-sport. Polecamy nie tylko fanom wirtualnych zmagań. Dziś bowiem opowiemy Wam co wspólnego ma Armia Amerykańska z największą na świecie ligą gier komputerowych...

Zapraszamy!