GS Games Show odcinek 17 - Wywiad z mistrzem Need for Speed, wygraj S.T.A.L.K.E.R.A.

Serdecznie zapraszamy do oglądania kolejnego odcinka Games Show. W tym tygodniu postanowiliśmy przygotować wam coś innego niż zwykle. Głównym materiałem tego programu jest wywiad z zawodnikiem Need for Speed: Carbon, słynnym na całą Europę, Chrisem.

Na początek jednak przedstawiamy najświeższe nowinki ze świata rozrywki elektronicznej. Wśród nowości znajdziecie m.in. informacje o premierze Operation Flashpoint 2 oraz nowinki związane z filmem Prince of Persia: The Sands of Time. Pojawi się także bardzo kontrowersyjna postać Jacka Thompsona, który stwierdził, że to gry komputerowe były przyczyną masakry na uniwersytecie Virginia Tech.

Zaraz po wiadomościach przyjdzie czas na temat tygodnia. W tym odcinku jest to wywiad ze znanym zawodnikiem Need for Speed: Carbon, TFC|Chrisem. Przypomnijmy, ze Chris we wspaniałym stylu wygrał ostatnie mistrzostwa Europy, Samsung European Championship 2007. Gracz do ostatniej sekundy zachował zimną krew i tuż przed metą wyprzedził swojego rywala. Co ma do powiedzenia nasz mistrz? Obejrzyjcie Games Show!

Premierą tygodnia jest oczywiście Lord of The Rings Online: Shadows of Angmar, pierwszy MMORPG oparty o "Władcę Pierścieni" J.R.R. Tolkiena. Znudził Wam się World of Warcraft? Szukacie czegoś nowego? Obejrzyjcie nasz program i przekonajcie się czy LOTR Online spełni pokładane w nim nadzieje...

Jak w każdej odsłonie naszego programu, tak i w tej nie może zabraknąć M.E.G.A. konkursu. Zobaczywszy jak wielkim uznaniem wśród Was, graczy, cieszy się S.T.A.L.K.E.R.:Cień Czarnobyla. Po lawinie zgłoszeń, jaka miała miesce tydzień temu, postanowiliśmy dać wam drugą szansę wygrania tej wspaniałej gry. Aby było ciekawiej, wprowadziliśmy pewne istotne zmiany w regulaminie. Jeśli chcecie zgarnąć jedno z trzech pudełek S.T.A.L.K.E.R.A. musicie napisać nam krótkie opowiadanie w klimacie gry (1 strona w Wordzie). Trzy osoby zostaną nagrodzone tym rewelacyjnym tytułem. Dodatkowo, najlepsze opowiadanie zostanie przeczytane na łamach naszego programu. Powodzenia!

Na koniec oczywiście e-sport, w którym podamy wszystkie informacje o imprezie Electronic Sports World Cup 2007. Jako, że wydarzenie odbędzie się już pojutrze, w sobotę 28 kwietnia, najwyższy czas dowiedzieć się więcej na jego temat.

Zapraszamy!


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: