GS Games Show odcinek 2: zapowiedź największych hitów 2007 roku

Ekipa GameStara rozpoczęła Nowy Rok naprawdę potężnym uderzeniem! Zgodnie z obietnicą prezentujemy Wam kolejny odcinek pierwszego cyklicznego programu internetowego w tematyce gier komputerowych - GS Games Show. Czego możecie się spodziewać po kliknięciu telewizorka w prawym górnym rogu naszej strony? Na pewno wielu informacji ze świata gier i dobrej zabawy.

Link do drugiego odcinka GS Games Show

Na początek przedstawimy kilka najbardziej gorących wiadomości, jakie pojawiły się ostatnio na scenie gier komputerowych. Nie zabraknie takich tytułów jak GTA IV, Lost Planet: Extreme Condition czy World of WarCraft: Burning Crusade.

Znalazło się też miejsce dla nowinek technologicznych, czyli PLAYSTATION 3. Przekonacie się m.in. jakie hiciory szykuje Ubisoft na konsolę, oraz dlaczego wymaga ona jeszcze wielu poprawek...

Nie zabraknie też emocji związanych z piłką nożną. Dla tych, którzy patrząc za okno marzą o tym, aby wyjść z kumplami na boisko i pograć w piłkę, przygotowaliśmy świetną wideorecenzję Pro Evolution Soccer 6. Zapewniamy, że jest to naprawdę przyzwoita alternatywa!

To jednak dopiero początek emocji! W tym tygodniu, materiałem głównym programu jest debata poświęcona najlepiej zapowiadającym się tytułom 2007 roku.

Nie możecie spać czekając na paczkę z Burning Crusade? Na myśl o marcowej premierze S.T.A.L.K.E.R.A. przeszywa was dreszczyk podniecenia? Marzycie by przenieść się do wirtualnego świata Warhammer: Age of Reckoning, rozpocząć prywatną krucjatę w Wiedźminie, czy też zmierzyć się na 1/4 w Test Drive Unlimited? Obejrzyjcie naszą debatę i przekonajcie się, że wybór jest trudniejszy niż myślicie! Redaktorzy nie przebierali w słowach by uzasadnić swoje stanowisko.

Na koniec stała rubryka: e-sport. Wspólnie z Marcinem rr Kowalskim zastanowimy się, jakie emocje będą czekały fanów wirtualnych potyczek w najbliższych miesiącach. Zapraszamy!


Zobacz również