GS Games Show odcinek 3 - wideorecenzja Carbona

Trzeci tydzień stycznia oznacza trzecią odsłonę GS Games Show, pierwszego cyklicznego programu internetowego o grach komputerowych. I choć "zimowa" pogoda widocznie nie sprzyja organizatorom imprez z grami komputerowymi w rolach głównych, to jesteśmy pewni, że to co dla Was przygotowaliśmy wywoła sporą dyskusję. Zapraszamy do zabawy!

Link do trzeciego odcinka GS Games Show

Jak zawsze, nasz program rozpoczniemy od prezentacji najważniejszych wydarzeń tygodnia, jakie miały miejsce w branży gier komputerowych.

Możecie spodziewać się wielu prawdziwych ciekawostek związanych z takimi tytułami jak Burning Crusade, Hellgate: London, Ojciec Chrzestny na Wii i PS3 czy Final Fantasy XII. Jest na co popatrzeć, bo każdy z tytułów zapowiada się naprawdę znakomicie.

Kolejnym punktem programu jest Need for Speed: Carbon. Zdziwieni? Nie ma powodów. Postanowiliśmy, że zrecenzujemy tytuł zaraz po tym jak nieco opadną emocje z nim związane. Czy Carbon jest hitem czy porażką? Zapraszamy do obejrzenia naszej wideorecenzji.

To oczywiście nie koniec emocji. Zaraz po Carbonie czeka na was mała niespodzianka: krótka dyskusja pod hasłem Filmy, Książki, Gry. W rolach głównych wystąpią: Lord of the Rings, Ojciec Chrzestny, Tomb Raider... i kilka innych, równie ciekawych tytułów. Temat jest tyleż obszerny, jak interesujący więc mamy nadzieję, że Wam się spodoba i jeszcze trafi na łamy naszego programu.

Końcówka standardowo należy do e-sportu. Zgodnie z Waszymi oczekiwaniami postanowiliśmy nieco urozmaicić rubrykę. Dzięki temu, w tym odcinku GS Games Show znalazło się miejsce nie tylko dla Counter - Srike'a, ale również dla StarCrafta.

Obejrzyjcie naszą rozmowę z Marcinem rr Kowalskim i dowiedzcie się dlaczego amerykańscy gracze powoli przesiadają się z wersji 1.6 na Source. Na deser zostawiliśmy Wam najnowsze wyniki Reprezentacji Polski StarCrafta oraz wyróżnienie za najlepszy mecz roku, czyli Midas versus Draco. Zapraszamy!