GS Games Show odcinek 4 - prezentujemy Dark Messiah

Wraz z nadejściem zimy prezentujemy Wam kolejny odcinek GS Games Show, pierwszego cyklicznego programu internetowego poświęconemu w całości grom komputerowym. Jeśli po kilku godzinach spędzonych w korkach i potężnych zamieciach śnieżnych Waszym jedynym marzeniem jest odrobina relaksu, to nie czekajcie i sprawdźcie co tym razem dla Was przygotowaliśmy.

Link do czwartego odcinka GS Games Show

GS Games Show odcinek 4 - prezentujemy Dark Messiah

Jak zawsze, nie zabraknie masy emocji. W pierwszej kolejności zapoznacie się z nowościami dotyczącymi takich hiciorów jak The Sims 2, Supreme Commander oraz Battlefield 2142. Jesteście ciekawi jakie rozszerzenia do wymienionych gier szykują autorzy? Kiedy na rynku pojawi się głośno zapowiadany następca Total Annihilation? Odpowiedzi znajdziecie oczywiście w naszym programie.

To oczywiście dopiero początek. Nasi redaktorzy postanowili wybrać "największe rozczarowania", które trafiły na rynek w ubiegłym roku. Dyskusja, które tytuły powinny ostatecznie trafić do programu była niesamowicie zacięta. Wraz ze stosem wzajemnych oskarżeń o głupotę, na ogień poszły takie gry jak Oblivion,

GS Games Show odcinek 4 - prezentujemy Dark Messiah
Neverwinter Nights 2, Rise of Legends, Tomb Raider: Legenda, NFS: Carbon, HoMM V oraz Prey. Na szczęście, redaktorzy w porę się opamiętali i ostatecznie w programie znalazło się pięć pozycji. Jakich? Zobaczcie sami.

Mimo, że już w tym momencie jest gorąco, właściwe uderzenie nadchodzi potem. Oto na scenie pojawi się wideorecenzja NHL 07. Radzimy założyć ochraniacze, bo lodowisko na którym się znajdziecie nie należy do najbezpieczniejszych miejsc na globie.

Co dalej? Tak jest, premiera tygodnia czyli długo oczekiwany Dark Messiah of Might and Magic nareszcie na rynku! Czy warto biec do sklepu i zaopatrzyć się w egzemplarz? A może kupić od razu kilka? Dowiecie się z naszego programu.

GS Games Show odcinek 4 - prezentujemy Dark Messiah

Na koniec pozostawiliśmy e-sport. Tu również jest niezwykle gorąco, w końcu wygrana Polski w turnieju StarCrafta WGTour Final Four oraz mecz Counter- Strike`a Pentagram G-Shock vs fnatic robią swoje. Zapraszamy do oglądania!