GS Games Show odcinek 5 - wizyta w siedzibie CD Projekt!

Kolejny tydzień z GameStarem to kolejny odcinek GS Games Show, pierwszego cyklicznego programu internetowego poświęconemu w całości grom komputerowym. Jak co tydzień, zapewnimy wam mnóstwo emocji, ciekawostek oraz wyjątkowych materiałów związanych z waszymi ulubionymi produkcjami. Przygotowaliśmy również coś naprawdę ekstra!

Link do piątego odcinka Games Show

Po kolei jednak. Standardowo, na pierwszy ogień pójdą najświeższe wiadomości z branży.

Ostatni tydzień był pod tym względem wyjątkowo emocjonujący. Po pierwsze, Sony Poland podało wreszcie oficjalną datę premiery PLAYSTATION 3 w Polsce. Co więcej, poznaliśmy też cenę konsoli oraz listę tytułów startowych na nią przeznaczonych. Mamy nadzieję, że gdy usłyszycie te wieści, nie spadniecie z krzeseł. Chwilę później bowiem kolejne mocne uderzenie - rekordy sprzedaży World of WarCraft: The Burning Crusade/. Zdradzimy tylko, że szefowie Blizzarda mają powody do radości... Reszty dowiecie się sami!

Po emocjonującym wstępie czas na danie główne. A tu, trzeba przyznać, jest co oglądać. W tym tygodniu, Michał udał się z wizytą do siedziby największego polskiego wydawcy gier komputerowych, czyli CD Projektu.

Jako, że okazja by odwiedzić firmę zdarza się niezwykle rzadko, postanowił zajrzeć w każdy kąt i zbadać wszystkie zakamarki. Jesteście ciekawi jak wygląda praca dystrybutora od kuchni? Chcecie dowiedzieć się jaką drogę przechodzi gra by w końcu trafić w Wasze ręce? Kim są osoby odpowiedzialne za wszystkie błyski i wpadki CDP? Zapraszamy do oglądania!

Dalsza część programu prezentuje się równie emocjonująco. Znajdziecie tu wideorecenzję znakomitego symulatora jazdy Race: The WTCC game oraz premierę tygodnia, czyli Broken Sword: Anioł Śmierci. Jesteśmy pewni, że zaprezentowane materiały skłonią niejednego z Was do małych zakupów...

Na koniec trochę ruchu, czyli (e)sport. Znajdziecie tu wieści z finału turnieju Allegra oraz rozmowę z ekspertem, Marcinem rr Kowalskim. Jeden z menadżerów Pentagram G-Shock wypowie się m.in. na temat gorących wydarzeń wokół doskonale wszystkim znanej drużyny NiP.

Miłego oglądania!