GS Games Show odcinek 6 - Historia serii Command and Conquer

Prezentujemy szósty odcinek GS Games Show. Po wizycie w CD Projekt, jaką zaserwowaliśmy wam ostatnim razem, postanowiliśmy udać się w największe czeluście redakcyjnych materiałów i wydobyć stamtąd nieco mrocznych zagadek historii. "Ale o co tak naprawdę w tym wszystkim chodzi?" - zapytacie. Już spieszymy z odpowiedzią...

Link do szóstego odcinka Games Show

Szósty odcinek GS Games Show zaczniemy jak zawsze od najciekawszych wieści ze świata gier komputerowych.

Czekają na was prawdziwie gorące wiadomości. W końcu tematy takie jak Edycja Kolekcjonerska STALKERA, opóźnienie premiery Quake Wars: Enemy Territory czy też koniec prac nad God of War II potrafią rozpalić ogień w sercach nawet najbardziej nieczułych graczy...

Zaraz po emocjonującym wstępie zaprezentujemy wam coś jeszcze ciekawszego, czyli pełną historię serii Command and Conquer. Chcecie wiedzieć jak to się wszystko zaczęło? Pragniecie posmakować słodyczy, jaką daje prawdziwa klasyka? Obejrzyjcie GS Games Show!

Czas na chwilę odłożyć broń i przejść do czegoś mniej brutalnego. Oto prezentujemy wam najnowszą odsłonę kultowej serii The Sims, czyli Historie z życia wzięte! Z naszego programu dowiecie się wszystkiego, co prawdziwy simsomaniak powinien wiedzieć o tej grze. Przekonacie się m.in. w jaki sposób autorzy dostosowali Simsy do komputerów przenośnych oraz jakim cudem w Simach znalazła się fabuła. Tego nie można przegapić!

Na koniec kilka słów ze świata e-sportu. Tu jak zawsze jest bardzo ciekawie: rozmowa z naszym stałym ekspertem od Counter - Strike'a, Marcinem rr Kowalskim, rewelacyjna decyzja Microsoftu w sprawie sponsorowania polskiej reprezentacji StaCrafta, oraz przepis na sukces, czyli w co grać żeby zgarniać po 600 tysięcy dolców nagrody.

Zainteresowani? Zapraszamy do oglądania!