GS Games Show odcinek 7 - wideorecenzja Supreme Commandera i gwiazda Starcrafta!

Z małym poślizgiem, ale z ogromnym zaangażowaniem przygotowaliśmy dla was siódmy już odcinek Games Show. Ekipa Gamestar.pl dała z siebie wszystko, aby jako pierwsza w Polsce zrecenzować Supreme Commandera. Sztuka ta udała nam się, dzięki czemu już dziś możecie zapoznać się z tym niesamowitym tytułem. Zapraszamy do oglądania!

Uwaga nowa akcja! W Games Show rozdajemy gry za darmo... przekonajcie się!

Link do siódmego odcinka Games Show

Zobacz również:

  • IEM 2022 Katowice - harmonogram najważniejszych wydarzeń

Zaczniemy jak zawsze od naszego działu newsowego. W tym tygodniu czekają na was kolejne gorrrrrrące wieści ze świata gier.

Dowiecie się m.in. tego, jaka firma została oficjalnym wydawcą Wiedźmina w Stanach Zjednoczonych, co wiadomo w sprawie zbliżającego się jak lawina filmu Metal Gear Solid oraz... Jakim cudem strzelanie do hord przeciwników w shooterach poprawia wzrok?! Szok? Przyznajemy, że my również byliśmy zdziwieni...

Po krótkiej rozgrzewce czas przystąpić do prawdziwej gry. W tym odcinku GS Games Show przygotowaliśmy potężny zastrzyk informacji e-sportowych. Tylko u nas, specjalnie dla Was...

Wywiad telewizyjny ze stałym reprezentantem Polski i jednym z czołowych zawodników StarCraft: Brood War na świecie... Piotrem MIStrZZZem Jaworskim! Co ma do powiedzenia nasz rodzimy gosu? Zapraszamy do oglądania.

Po wywiadzie nastąpi prawdziwe trzęsienie ziemi. Mamy dla was pierwszą na świecie wideorecenzję Supreme Commandera. Tak jest! Materiał całkowicie wyjątkowy i taki, którego nie znajdziecie nigdzie indziej!

Zobaczcie czy szum medialny wokół gry jest uzasadniony. Przekonajcie się czy zasługuje na miano RTSa roku i czy spełnia pokładane w niej oczekiwania.

Końcówka należeć będzie do premiery tygodnia i działu esportowego. Najpierw dowiecie się o polskiej premierze The Guild 2, następnie dowiecie się o zmianach w znanym Teamie Wilda, a na koniec obejrzycie rozmowę z naszym specjalistą od Counter - Strike'a, Marcinem rr Kowalskim.

Ufff... Miłego oglądania!