GS Games Show odcinek 8 - Rozdajemy gry za darmo! Wygrajcie Dark Messiah!

Nawet największy mróz to stanowczo za mało by powstrzymać ekipę GameStara przed opublikowaniem kolejnego odcinka GS Games Show. Atmosferę do czerwoności rozgrzewa nasza najnowsza inicjatywa - cotygodniowy konkurs z grami w roli głównej. Nie zwlekaj! Obejrzyj GS Games Show i złap swój egzemplarz!

Link do ósmego odcinka Games Show

Link do regulaminu konkursu

Zanim jednak przejdziecie do rywalizacji o atrakcyjne nagrody, spocznijcie na chwilę przy stole i zapoznajcie się z najnowszymi informacjami ze świata gier komputerowych.

Wieść niesie, że w tym tygodniu zapoznacie się z takimi hitami jak Dreamlords (czyli jeden z pierwszych MMORTS), Titan Quest: Immortal Throne czy Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas. Nie zabraknie też ostrego wejścia Agenta 007 oraz potężnej konsoli Playstation 3. Co mają ze sobą wspólnego? Wszystkiego dowiecie się z GS Games Show.

Dalsza część programu przeznaczona jest dla osób o mocnych nerwach i bystrym umyśle. Oto naprzeciw siebie staną dwa świeże tytuły reprezentujące gatunek przygodówek - Broken Sword 4 oraz Secret Files: Tunguska. Która z gier wymaga większego wysiłku szarych komórek? Która mocniej przykuwa do monitora? Przekonajcie się sami!

The Show to tytuł, który w tym odcinku znalazł się w dziale "premiera tygodnia". Wyobraźcie sobie tyrana, który postanawia rzucić swoich politycznych przeciwników w wir walki na pewnej bezludnej wyspie. Więcej, jest na tyle okrutny, że robi z tego reality-show! Ciekawe? Szczegóły znajdziecie w materiale wideo.

Na koniec standardowo e-sport. Ten tydzień był dla naszej reprezentacji bardzo udany. Polska drużyna Pentagram G-Shock po raz kolejny pokazała klasę i stanęła na podium zorganizowanego w Kopenhadze turnieju ShgOpen2007.

Sukces osiągnęli również gracze Battlefielda, zajęli bowiem trzecie miejsce w Clanbase Nations Cup Battlefield. Jest o czym mówić!

Przypominamy, że od tego odcinka GS Games Show ruszamy z mega-konkursem! Co tydzień będziemy rozdawać świeżutkie gry i gadżety. Pierwsza porcja już dziś!


Lenovo Legion Y540-15IRH 15,6" Intel® Core™ i5-9300HF - 8GB RAM - 512GB Dysk - GTX1660Ti Grafika - Win10