GS Games Show odcinek 9 - Mega recenzja Test Drive Unlimited!

Kolejny tydzień z GS Games Show przynosi masę niezwykłych atrakcji. Nie zwlekajcie! Czas odpalić GS TV i czym prędzej przekonać się, co tym razem przygotowali dla Was redaktorzy GameStara. Trzymajcie się mocno - ruszamy!

Link do regulaminu konkursu

Link do dziewiątego odcinka Games Show

Zobacz również:

  • Steam przypadkowo wyrzucił ze sklepu... Counter Strike: Global Offensive

Zaczniemy spokojnie, od cotygodniowej porcji wieści ze świata gier i sprzętu dla graczy. W tym tygodniu czeka na Was dynamiczna bijatyka Virtua Fighter 5, zmagania ogromnych maszyn w Armored Core 4 czy informacja o dacie premiery Halo 3. Dowiecie się również o najnowszej promocji CD Projektu, czyli kolejnych ośmiu tytułach w serii eXtra Klasyka neXt.

Oczywiście to dopiero początek emocji. Tak jak obiecaliśmy w poprzednich odcinkach, kontynuujemy nasz cykl konkursowy z grami w rolach głównych. W tym tygodniu do wygrania jest najnowsza część przygodówki Broken Sword, czyli Anioł Śmierci. O grze opowiadaliśmy w poprzednim odcinku. Jakby tego było mało, w tym tygodniu rozdajemy również gadżety związane z The Sims: Historie z życia wzięte. Do wygrania są koszulki z logiem gry - w sam raz na prezent dla dziewczyny.

Jeśli już jesteśmy przy simach, to nie możemy pominąć wielkiej premiery, czyli The Sims 2: Cztery Pory Roku wreszcie na rynku! Przekonajcie się co zawiera najnowszy dodatek do simów i jakie atrakcje oferuje. Na tę chwilę możemy zdradzić, że rozszerzenie prezentuje się naprawdę wyśmienicie...

Pierwsza w Polsce wideorecenzja Test Drive Unlimited! To nie żart. Choć do polskiej premiery gry wciąż pozostaje sporo czasu, to my już teraz prezentujemy jej możliwości! Czy 1600 km dróg i 125 modeli samochodów jakie przygotowali autorzy wystarczy żeby przyciągnąć wielbicieli wirtualnych wyścigów? A może TDU posiada coś więcej? Coś co bije słynnego NFSa na głowę? Przekonajcie się sami. Tylko w GS Games Show!

Końcówka programu będzie równie emocjonująca. Podamy pierwsze informacje o ESWC Poland 2007 i porozmawiamy z Marcinem rr Kowalskim na temat powtórki meczu Pentagram G-Shock vs GoodGame.

Zapraszamy!