GTA 5 dla PC: premiera ponownie przesunięta! Premiera Heists - w końcu znamy datę

Grand Theft Auto V w wersji PC trafi do graczy nieco później. To kolejne przesunięcie terminu premiery GTA 5.

Gra GTA V dla PC to oczekiwany przez setki tysięcy graczy tytuł, którego twórca, studio Rockstar, bardzo im kilka miesięcy temu po raz pierwszy podpadł długo zwlekając z podaniem terminu premiery. Na początku stycznia 2015 roku pojawiły się sygnały, że data ta (27 stycznia) może być zagrożona, co też niestety kilka dni później się potwierdziło: nowy termin premiery GTA 5 na PC ustalono na 24 marca.

Tej nieprzyjemnej nowinie towarzyszyło podanie długo oczekiwanych wymagań sprzętowych, które na szczęście okazały się dosyć rozsądne: rekomendowane są zbliżone do minimalnych wymagań Wiedźmina 3.

Kolejne przesunięcie...

Niestety dzisiaj mamy dla wielbicieli Grand Theft Auto kolejną bardzo przykrą nowinę. Rockstar poinformował bowiem oficjalnie, że premiera GTA V dla PC została ponownie przesunięta, tym razem na 14 kwietnia.

GTA 5 dla PC: premiera ponownie przesunięta! Premiera Heists - w końcu znamy datę

GTA V dla PC i Heist Online

Studio przeprasza graczy tłumacząc, że dodatkowy czas potrzebny jest, aby "dopracować grę tak dobrze, jak to tylko możliwe". Dla osób, które zamówiły ją już w przedsprzedaży obiecuje w ramach przeprosin dodatkowe 200 tys. USD w GTA Online.

Online Heists

Na koniec warto dodać, że Rockstar obiecał, iż dodatek Heists do Grand Theft Auto Online będzie miał premierę 10 marca.