GTA 5 dla PC w przesprzedaży. Mamy też screenshoty!

Gra GTA 5 dla PC pojawiła się w ofercie przedsprzedaży w jednym z angielskich sklepów. Ponadto jeden z użytkowników serwisu Reddit przekonuje, że obecnie ją testuje...

Gra GTA 5 rozchwytywana jest jak ciepłe bułeczki zarabiając codziennie dla swoich twórców miliony dolarów. Niestety osoby, które nie posiadają konsoli PlayStation 3 lub Xbox 360, muszą na razie obejść się smakiem. Co prawda Rockstar nie informuje oficjalnie o pracach nad "pecetową" wersją swojego najnowszego hitu, lecz kilka dni temu atmosferę podgrzał Amazon, który zamieścił na swojej witrynie podstronę GTA 5 (PC DVD).

Screenshoty

Dzisiaj mam dla Was kolejne interesujące informacje na temat GTA 5 dla PC. Jeden z użytkowników serwisu Reddit (podpisujący się jako Devbuild) poinformował, że jest beta testerem Rockstar i otrzymał właśnie do rąk wspomniany tytuł. Na potwierdzenie tych słów zamieścił kilka zrzutów ekranu (poniżej trzy z nich):

GTA 5 dla PC

GTA 5 dla PC

GTA 5 dla PC

GTA 5 dla PC

GTA 5 dla PC

GTA 5 dla PC

Ruszyła przedsprzedaż?

Ponadto w sklepie gameseek.co.uk gra GTA 5 dla PC pojawiła się już w systemie przedsprzedaży za niespełna 25 funtów. Data jej premiery rynkowej to 22 listopada:

GTA 5 dla PC

GTA 5 dla PC

Wszystkich którzy z radości podskoczyli na krzesłach muszę jednak sprowadzić na ziemię: spójrzcie się na widoczny na pudełku tuż obok "PC" mały szczególik...

No cóż, na oficjalne informacje na temat daty premiery GTA 5 przyjdzie nam niestety jeszcze poczekać.