GTA 5 powstaje pod kryptonimem RUSH?

Istnieją powody, by uważać, że kolejna część serii GTA powstaje pod kryptonimem RUSH. Wskazują na to opisy postaci, dla których firma zajmująca się castingiem poszukuje odtwórców oraz CV pewnej aktorki. Takie wnioski zgadzają się z opiniami analityków rynku.

Internetowa agencja poszukująca talentów, z której Rockstar korzystało już wcześniej przy kilku swoich projektach, ogłosiła nabór do nowego projektu RUSH. Na jej stronie można znaleźć opisy postaci, dla których poszukiwani są odtwórcy. Nie da się ukryć, że bardzo pasują do klimatu GTA.

Jest wśród nich m.in. irytujący i odnoszący sukcesy agent FBI, który uprawia triatlon, a także walijski mnich, przywódca sekty i nauczyciel jogi oraz nieco niekompetentny chiński gangster. W opisach postaci pojawiają się też imiona Simon i Albert. Odtwórcy dla tych ról nie są jednak poszukiwani, co może oznaczać, że będą to główni bohaterowi, dla których obsada zostanie wyznaczona oddzielnie.

Zobacz również:

  • Wszystko co wiemy na temat GTA 6 - przecieki, premiera, postacie, mapa, platformy docelowe i więcej (05.05.2023)

Inną wskazówką, że za projektem RUSH kryje się GTA 5 jest CV pewnej aktorki, która jako jedną z ról podaje kobietę ulicy z biednej dzielnicy. W jej życiorysie można przeczytać, że rolę tą odgrywała w projekcie RUSH, którego producentem jest Take 2 Games.

Możliwość szybkiego pojawienia się GTA 5 potwierdzają analitycy. Mówią, że gra może ukazać się przed końcem roku 2012. Wynika to z faktu, że kontrakty Take 2 z kluczowymi deweloperami Rockstar North obowiązują do stycznia 2012 roku. Możliwe, iż jest do data, do której prace nad grą mają zostać ukończone.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: