GTA 5 w wersji na komputery PC pojawia się na stronie Amazonu

Gracze z całego świata czekają na GTA 5, czyli najnowszą odsłonę z serii gier Grand Theft Auto. Z początku trafi ona na konsole Xbox 360 i PlayStation 3. Rockstar, czyli studio odpowiedzialne za serię nie zapowiedziało jeszcze oficjalnie wersji dla komputerów stacjonarnych. A co z komputerami PC?

Chociaż Rockstar nie informuje ani o pracach nad wersją GTA 5 na komputery stacjonarne, ani tym bardziej o przewidywanej dacie premiery, gracze korzystający z komputerów PC cały czas mają nadzieję na rychłe wydanie kolejnej części jednej z najbardziej popularnych serii gier świata. Atmosferę podgrzał wczoraj Amazon, który zamieścił w swojej witrynie podstronę, gdzie gracze mogą podać swój adres email, na który zostanie wysłana informacja, jeśli pojawią się nowe informacje o produkcie.

Strona GTA 5 (PC DVD) pojawiła się w sklepie Amazon.co.uk. Nie ma na niej tak naprawdę żadnych informacji na temat samej gry lub daty premiery. Nie ma jak na razie potwierdzenia, czy Amazon ma jakieś informacje na temat premiery GTA 5 na komputery PC, czy po prostu wstawili do sklepu stronę-zaślepkę.

GTA 5 w wersji na komputery PC pojawia się na stronie Amazonu

GTA 5 w Amazonie

GTA 5 to kolejna część udanej serii gier Grand Theft Auto, w której gracz wciela się w przestępcę, który wykonując kolejne misje pnie się po szczeblach kryminalnej kariery. Serię cechuje otwarty świat, a od wydania trzeciej części także trójwymiarowa grafika. Gra jest pełna strzelanin, pościgów i specyficznego poczucia humoru.

Zobacz również:

  • Nowy wirus komputerowy w Polsce - to wszystko z powodu darmowych gier!
  • Wszystko co wiemy na temat GTA 6: data premiery, postacie, mapa, platformy docelowe i więcej [Aktualizacja 15.10.2021]

Ponieważ poprzednie odsłony Grand Theft Auto przygotowane głównie z myślą o konsolach trafiały też na komputery osobiste, rozsądnie jest założyć, że tak stanie się też tym razem. Ale pewności nadal nie ma.