GTA 6 będzie ostatnią częścią serii? To bardzo możliwe

Według najnowszych doniesień, GTA 6 może być ostatnią częścią serii.

fot. Rockstar

GTA 6 jest aktualnie w fazie produkcji. Pod koniec zeszłego miesiąca Tom Henderson podzielił się z opinią publiczną informacjami dotyczącymi całego procesu. Zgodnie z jego wypowiedziami, najnowsza część serii nie zadebiutuje wcześniej niż w 2024 roku. Teraz Henderson doszedł do kolejnych wniosków, bazując na swoim doświadczeniu i obserwacjach. Według niego GTA 6 może być ostatnią częścią serii w takim kształcie, jaki znaliśmy do tej pory.

Zdaniem Hendersona nadchodząca odsłona będzie stale rozwijana przez kolejne lata po premierze. Mapa może się zmieniać a dodatkowe treści, w tym fabularne, będą dostarczane w trybie sieciowym.

Zobacz również:

Rockstar stara się uczynić GTA 6 najbardziej epicką, przyszłościową grą w historii, z ciągłymi aktualizacjami, które nie tylko dają fanom nową zawartość, ale także sprawiają, że świat, ewoluując, jest nowy i interesujący.

Do premiery GTA 6 zostało jeszcze dużo czasu. Patrząc na rozwój tytułów opartych na sieciowej rozgrywce nie zdziwi fakt, że najnowsza gra od Rockstar pójdzie tym samym tropem.

Zobacz także: Epic Games Store udostępnia dwie darmowe gry