GTA 6 może zostać opóźnione. Wszystkiemu winne kiepskie remastery

Wydane w tym miesiącu GTA The Trilogy Definitive Edition nie prezentuje oczekiwanej przez graczy jakości. Rockstar stara się jak może, aby poprawić ten stan rzeczy.

GTA The Trilogy Definitive Edition zadebiutowało na rynku 11 listopada tego roku. Gracze od samego początku skarżą się na kiepską grywalność, błędy oraz grafikę, która mocno od staje od aktualnych standardów. Rockstar stara się jak może, aby naprawić ten stan rzeczy i zrekompensować swoim fanom niedogodności. Niestety może się to odbić na osobach, które czekają na nowości związane z GTA Online, Red Dead Online i niezapowiedzianego jeszcze GTA 6.

Tez2, jeden z insiderów, który jako pierwszy podał informację na temat odświeżonej wersji kultowej trylogii, powołując się na swoje źródła w Rockstar opublikował kolejną garść newsów z obozu dewelopera. Według nich twórcy mają skierować jeszcze więcej rąk do pracy nad GTA The Trilogy Definitive Edition.

Zobacz również:

  • Wszystko co wiemy na temat GTA 6 - przecieki, premiera, postacie, mapa, platformy docelowe i więcej (05.05.2023)
  • Filmy z GTA 6 w sieci to nie przeciek tylko kradzież. Nazywajmy rzeczy po imieniu

Takie działanie może skutkować opóźnieniem zaplanowanych aktualizacji w nadal rozwijanych GTA Online i Red Dead Online. Zapewne proces tworzenia GTA 6 także został odsunięty na dalszy plan.

Zobacz także: PES 2022 (eFootball) - data premiery, tryby gry, nowości. Sprawdź, co wiemy


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: