GTA Definitive Edition - będzie drogo. Poznaliśmy prawdopodobne ceny

W jednym z brytyjskich sklepów pojawiła się oferta sprzedaży GTA Definitive Edition. Cena będzie wyższa, niż się spodziewano.

fot. Rockstar

W zeszły piątek oficjalnie zostało zapowiedziane GTA Definitive Edition. Nie została podana jeszcze data premiery, jednak przez przypadek mogliśmy poznać ceny nadchodzącego wydania. Powinniśmy się przygotować na spory wydatek.

W katalogu brytyjskiego sklepu Base możemy znaleźć GTA Definitive Edition w wersjach na konsole obecnej i poprzedniej generacji. Zgodnie z kartami produktów za gry na PS4 i Xbox One zapłacimy 65 euro, czyli około 300 zł. Edycje na PS5 i Xbox Series X zostały wycenione na 76,85 euro (w przybliżeniu 355 zł).

Zobacz również:

  • GTA Trilogy The Definitive Edition po polsku? Jest na to szansa
  • GTA The Trilogy znika ze sklepów. To ostatnia szansa na zakup
  • Remaster GTA praktycznie pewny. Pojawiły się nowe informacje

Trzeba przyznać, że jest to dość wysoka cena, jak na odświeżone wersje gier. Z drugiej strony w zestawie otrzymamy aż trzy gry.

Wszyscy, którzy chcą zakupić oryginalne wersje gier, które znajdą się w zestawie GTA Definitive Edition powinni się pospieszyć. Po zapowiedzi remastera Rockstar ogłosił, że już dziś ze wszystkich cyfrowych sklepów znikną dotychczasowe wydania. Później będzie można nabyć tylko odświeżoną wersję. Co ważne, każdy, kto nabył, np. GTA San Andreas w wersji z 2004 roku nadal będzie mógł pobrać grę.

Zobacz także: Horizon Forbidden West i Elden Ring na pokazie. Sprawdź, kiedy oglądać