GTA Online - znany raper wkrótce pojawi się w grze. Informację przekazał podczas obiadu

Jeden z najsłynniejszych raperów na świecie niebawem powróci do GTA Online. Osobiście potwierdził taką informację.

fot. Rockstar

Przecieki związane z GTA Online pojawiają się bardzo często. Źródło większości z nich to informacje wyciągane z launchera. W tym przypadku jest nieco inaczej.

Instagramer o nicku Gwil34, który zajmuje się przede wszystkim podróżami, udał się do jednej z restauracji w Santa Monica. Szczęście chciało, że spotkał tam rapera Dr. Dre. Po krótkiej rozmowie gwiazda potwierdziła, że już w grudniu ponownie pojawi się w GTA Online.

Dr Dre można było już wcześniej zobaczyć w produkcji Rockstara, m.in. przy okazji skoku Cayo Perico. W grze możemy usłyszeć też całą masę utworów nagranych przez rapera.

Gwil34 raczej nie chciałby nadszarpnąć swojej wiarygodności wymyślając tego typu informacje. Muzyk też zapewne ma lepsze rzeczy do roboty niż wypuszczanie fałszywych plotek. Tym bardziej, że właśnie w grudniu ma się pojawić kolejna aktualizacja GTA Online.

Na tę chwilę pozostaje nam tylko czekać na oficjalne informacje ze strony Rockstara. Znając tradycje dewelopera dowiemy się o tym na krótko przed dodaniem nowej zawartości.

Zobacz także: Bella Poarch - gwiazda TikToka w nowej roli. Sprawdź, w jakiej


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: