GTA: SA w Polsce - tylko 3000 sztuk i cena z kosmosu!

Firma Rockstar Games nie zapomniała o Polakach - specjalna anglojęzyczna edycja "Grand Theft Auto: San Andreas" trafi do Polski w tym samym dniu, co w innych krajach europejskich, czyli już 10 czerwca 2005 r. Najwyraźniej wydawcy gry zapomnieli jednak o możliwościach finansowych graczy znad Wisły. Cenę tej edycji gry ustalono bowiem na 259,90 zł!

GTA: SA w Polsce - tylko 3000 sztuk  i cena z kosmosu!

GTA: San Andreas

Producent "Grand Theft Auto: San Andreas" - firma Rockstar Games - zdecydował, że w dniu premiery do wszystkich europejskich sklepów trafi wyłącznie specjalna, anglojęzyczna edycja gry (poza płytą DVD z grą w pudełku znajdzie się 80-stronicowy przewodnik po San Andreas). Tym razem nie zapomniano także o polskich graczach - w tym samym dniu specjalna edycja GTASA będzie również dostępna w Polsce! Niestety 10 czerwca 2005 r. na nasz rynek trafi tylko 3000 sztuk GTASA, które, co gorsza, wyceniono aż na 259,90 zł.

Mniej zdesperowani fani serii GTA mogą poczekać na zwykłe, polskie wydanie San Andreas (gra również w wersji oryginalnej), które wyceniono na 129,90 zł. Niestety dokładnej daty premiery tej edycji nie znamy. Cenega zapewnia jednak, że trafi ona do klepów jeszcze w czerwcu. Więcej informacji o grze znaleźć można we wcześniejszych aktualnościach.

Zapraszamy również do pobrania zwiastunów filmowych gry w wersji na PC i Xboksa.

Pliki do pobrania:

Grand Theft Auto: San Andreas Trailer

Grand Theft Auto: San Andreas Xbox Trailer