GTA San Andreas Definitive Edition za 4 zł! To możliwe, sprawdź jak

Dzisiaj swoją premierę ma GTA The Trilogy Definitive Edition. Jedną z części, a konkretnie San Andreas możemy zdobyć za 4 zł.

GTA San Andreas (fot. Rockstar)

Już dzisiaj swoją premierę ma GTA The Trilogy Definitive Edition. Jedną ze składowych tego pakietu jest GTA San Andreas. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami tytuł dostępny jest w ramach usługi Xbox Game Pass. W związku z tym możemy w niego zagrać płacąc jedynie 4 zł. Jak to możliwe?

Jeśli nie korzystałeś wcześniej z Xbox Game Pass możesz zakupić subskrypcję na miesiąc w promocyjnej kwocie. Standardowa opłata wynosi 54,99 zł, więc jest to idealna okazja, aby rozpocząć swoją przygodę z usługą.

Zobacz również:

  • Xbox Game Pass 2023 - kompletna lista gier. Sprawdź, w co zagramy w tym roku

Co więcej, za tę kwotę zyskujemy dostęp nie tylko do odświeżonej wersji GTA San Andreas. W ramach abonamentu otrzymujemy możliwość zagrania w wielki hit 2021 roku, czyli Forza Horizon 5. Dzisiaj w usłudze pojawił się także The Elder Scrolls Skyrim Annivesary Edition a w najbliższym czasie możemy spodziewać się także dodania m.in. Microsoft Flight Simulator: Game of the Year Edition oraz Evil Genius 2: World Domination.

Jeśli jesteście ciekawi, w jaki sposób jeszcze można tanio kupić Xbox Game Pass, zapraszamy do lektury naszego poradnika.

Zobacz także: Call of Duty: Vanguard – recenzja gry. II wojna światowa w cieniu zombie


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: