GTA: San Andreas PC - polska premiera w czerwcu!

Wydawca "GTA: San Andreas" w Polsce poinformował, że premiera gry w naszym kraju odbędzie się w przyszłym miesiącu. Nie znamy jeszcze dokładnej daty debiutu gry, ale wiadomo już, ile najnowsza odsłona przeboju firmy Rockstar będzie kosztować.

"Grand Theft Auto: San Andreas" trafzostanie wydana w oryginalnej, angielskiej wersji językowej i będzie kosztować 129,90 zł. Brak dokładnej daty premiery może niepokoić fanów gry, Cenega zapewnia jednak, że GTASA trafi do sklepów "tak szybko jak to będzie możliwe".

Akcja nowej odsłony gry będzie toczyć się pięć lat po wydarzeniach z ostatniej części. Carl powraca do Los Santos, w stanie San Andreas - miasta targanego nieustannymi wojnami gangów, pełnego narkotyków i korupcji, gdzie gwiazdy filmowe i milionerzy mieszkają obok największych szumowin w kraju - by dowiedzieć się, że jego matka została zamordowana.

Jakby tego było mało, kilku skorumpowanych "gliniarzy" wrabia Carla w morderstwo. CJ musi więc rozpocząć niebezpieczną podróż po całym stanie San Andreas, aby uratować swą rodzinę i przejąć kontrolę w mieście bezprawia.

Oficjalna strona


Zobacz również