GTA: San Andreas - pierwsze screenshoty z wersji PC

W Sieci pojawiły się pierwsze zrzuty ekranowe z przeznaczonej na PC najnowszej odsłony kontrowersyjnej serii GTA, która ma do sklepów trafić w połowie roku.

GTA: San Andreas - pierwsze screenshoty z wersji PC

Screenshot z wersji PC

Przeznaczona na PS2 wersja gry dostępna jest w sklepach od października 2004 roku. Premiera gry w wersjach na PC i konsolę Xbox przewidziana jest natomiast na 10 czerwca 2005 roku. Pierwsze 4 zrzuty ekranowe z wersji przeznaczonych na komputery osobiste udostępnił serwis Gamershell.

Przypomnę tylko, że akcja nowej odsłony gry będzie toczyć się będzie pięć lat po wydarzeniach z ostatniej części. Carl powraca do Los Santos, w stanie San Andreas - miasta targanego nieustannymi wojnami gangów, pełnego narkotyków i korupcji, gdzie gwiazdy filmowe i milionerzy mieszkają obok największych szumowin w kraju - by dowiedzieć się, że jego matka została zamordowana.

Jakby tego było mało, kilku skorumpowanych "gliniarzy" wrabia Carla w morderstwo. CJ musi więc rozpocząć niebezpieczną podróż po całym stanie San Andreas, aby uratować swą rodzinę i przejąć kontrolę w mieście bezprawia. Premiera wersji PC gry planowana jest na czerwiec tego roku.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: