GTA: San Andreas - premiera już w czwartek

Cenega Poland poinformowała, że w najbliższy czwartek, 4 listopada, do sklepów na terenie całego kraju trafi długo oczekiwana gra studia Rockstar - Grand Theft Auto: San Andreas. Jednocześnie Cenega Poland przeprasza graczy za kilkudniowe opóźnienie premiery, związane z nieprzewidzianymi problemami natury logistycznej.

Akcja nowej odsłony gry będzie toczyć się będzie pięć lat po wydarzeniach z ostatniej części. Carl powraca do Los Santos, w stanie San Andreas - miasta targanego nieustannymi wojnami gangów, pełnym narkotyków i korupcji, gdzie gwiazdy filmowe i milionerzy mieszkają obok największych szumowin w kraju - by dowiedzieć się, że jego matka została zamordowana.

Jakby tego było mało, kilku skorumpowanych gliniarzy wrabia Carla w morderstwo. CJ musi więc rozpocząć niebezpieczną podróż po całym stanie San Andreas, aby uratować swą rodzinę i przejąć kontrolę w mieście bezprawia.

Premiera gry na konsolę PS2 przewidziana jest na 4 listopada. Wersja gry przeznaczona na PC pojawi się prawdopodobnie pod koniec przyszłego roku.


Zobacz również