GTA: San Andreas - sprawdź, jak szybko można ją skończyć!

Na łamach serwisu Speed Demo Archives pojawił się film, w którym możemy podziwiać, jak jeden z graczy przechodzi GTASA w wersji na PS2 w rekordowym czasie - zajęło mu to niespełna 8 godzin! Plik z filmem można pobrać z naszego serwera FTP.

Autorem filmu jest Andy 'NTG' Nelson, któremu udało się przejść całą "Grand Theft Auto: San Andreas" w wersji na PS2 w ciągu 7 godzin i 46 minut (według wskazań zegara w grze). Jest to najlepszy czas, jaki udało się do tej pory graczom uzyskać. Czas trwania rozgrywki nie jest jednak jednym rekordem ustanowionym przez zapalonego entuzjastę GTA. Jego produkcja okazała się bowiem najdłuższym z zebranych w serwisie filmów! Film został podzielony na 37 części, które w sumie trwają ponad 8 i pół godziny. Oglądanie całości w jednym podejściu jest więc zadaniem, któremu sprostają tylko najzagorzalsi fani GTA!

Dostępny na naszym serwerze FTP plik z filmem o niskiej jakości, 'waży' 750 MB - do jego odtwarzania wymagane jest posiadanie zainstalowanych kodeków DivX.

Plik do pobrania:

GTASA Quick Done LQ Movie

Więcej informacji


Zobacz również