GTA: San Andreas w końcu w Windows Phone Store. Lista kompatybilnych smartfonów jest króciutka...

W sklepie Windows Phone pojawiła się w końcu od dawna zapowiadana gra Grand Theft Auto: San Andreas.

Z końcem listopada poprzedniego roku firma Rockstar zapowiedziała, że wielbiciele gier z serii Grand Theft Auto otrzymają możliwość zagrania w grę Grand Theft Auto: San Andreas na swoich smartfonach pracujących pod kontrolą systemów iOS, Android i Windows Phone. Nieco później dotrzymała częściowo słowa i pozycja ta zagościła najpierw w sklepie iTunes, natomiast tydzień później w Google Play.

Problemy z Windows Phone

Niestety w przypadku Windows Phone nie poszło już tak dobrze. O tym, że mieliśmy tutaj do czynienia z poważnymi problemami może świadczyć fakt, że 21grudnia na stronie Nokii pojawił się news zatytułowany "Grand Theft Auto: San Andreas trafi do sklepu Windows Phone jutro!". Oczywiście premiery gry nie było, zaś nieco później przy okazji zamieszczenia informacji o konkursie związanym z grą firma Rockstar zapowiedziała jedynie, że wersja dla Windows Phone zostanie udostępniona "wkrótce"...

Zobacz również:

  • Nadchodzi Pixel Watch - czy pokona Galaxy Watch 4?
  • Najciekawsze nadchodzące smartfony 2021 i 2022 roku [Kalendarium Premier; AKTUALIZACJA 3.12.2021]

Już jest w Windows Phone Store

Dla tych właścicieli smartfonów z Windows Phone, którzy z niecierpliwością czekają na Grand Theft Auto: San Andreas mam do przekazania ważną informację: gra jest już dostępna w Windows Phone Store. Niestety jest też przykra niespodzianka. Obecnie wspiera ona bowiem jedynie następujące modele: Nokia Lumia 1520, 1320, 822, 820, 810 i HTC 8XT.

Gra Grand Theft Auto: San Andreas dla Windows Phone 8 wymaga pobrania 2,5 GB danych (należy więc pamiętać, aby korzystać z WiFi) i została wyceniona na 6,99 USD.