GTA: San Andreas - zdobądź soundtrack z gry!

Na stronie internetowej firmy Cenega trwa noworoczna akcja, w której zdobyć można zestawy płytowe zawierające ścieżkę dźwiękową z najnowszej odsłony Grand Theft Auto.

GTA: San Andreas

GTA: San Andreas

Wystarczy zapisać się i mieć nieco szczęścia, a jeden z trzech zestawów ośmiopłytowych lub jeden z dziesięciu zestawów dwupłytowych z muzyką z GTA: San Andreas może trafić w Twoje ręce . Zabawa potrwa do 10 stycznia, a szczegółowe informacje i formularz zapisów znajdziecie tutaj.

Akcja nowej odsłony gry będzie toczyć się pięć lat po wydarzeniach zamykającej ostatnią jej części. Carl powraca do Los Santos, w stanie San Andreas - miasta targanego nieustannymi wojnami gangów, pełnym narkotyków i korupcji, gdzie gwiazdy filmowe i milionerzy mieszkają obok największych szumowin w kraju - by dowiedzieć się, że jego matka została zamordowana. Jakby tego było mało, kilku skorumpowanych gliniarzy wrabia Carla w morderstwo. CJ musi więc rozpocząć niebezpieczną podróż po całym stanie San Andreas, aby uratować swą rodzinę i przejąć kontrolę w mieście bezprawia.

GTA San Andreas w wersji na Xbox i PC trafi do amerykańskich sklepów 7 czerwca 2005 roku, a w Europie pojawi 10 czerwca 2005r.

Trailer GTA: San Andreas

Strona oficjalna

Polska strona gry


Zobacz również