GTA Trilogy Definitive Edition w pudełku. Znamy cenę

W ofercie jednego ze sklepów pojawiła się możliwość zamówienia w przedsprzedaży fizycznego wydania GTA Trilogy Definitive Edition. Znamy polską cenę gry w pudełku.

GTA Trilogy Definitive Edition (fot. Rockstar)

Za nieco ponad dwa tygodnie GTA Trilogy Definitive Edition zadebiutuje w cyfrowej dystrybucji na PC oraz konsolach. W ostatnich dniach uzyskaliśmy sporo informacji na temat odświeżonych wersji klasyków od Rockstara. Mieliśmy okazję zobaczyć m.in. oficjalny zwiastun, listę zmian oraz wymagania sprzętowe na PC.

W ofercie RTV Euro AGD pojawiła się możliwość przedpremierowego zamówienia pudełkowej wersji GTA Trilogy Definitive Edition. Cena za fizyczną kopię nie należy może do najniższych, ale mogliśmy spodziewać się także dużo bardziej wygórowanej ceny. Za grę na PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S będziemy musieli zapłacić 249 zł.

Należy pamiętać także, że 11 listopada gra będzie dostępna w sklepach cyfrowych. Premiera fizycznego wydania GTA Trilogy Definitive Edition zaplanowana jest dopiero na 7 grudnia. Jeśli chcecie mieć w kolekcji pudełko z odświeżonymi wersjami GTA III, GTA Vice City oraz GTA San Andreas i nie spieszy się wam za bardzo, od teraz można składać zamówienia.

Zobacz również:

  • Najlepsze promocje na gry z okazji dnia dziecka. Sprawdzamy ofertę Media Expert

Zobacz także: Age of Empires 4 – recenzja gry. Strategia na miarę naszych czasów


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: