GTA Trylogia i Brothers in Arms: Road to Hill 30

Cenega poinformowała o ostatnich tytułach, które już 18 maja trafią do popularnej Kolekcji Klasyki. Nowe tytuły promocyjne mają uczcić pierwszy rok istnienia serii na rynku. Jak na razie inicjatywa wygląda bardzo zachęcająco...

GTA Trylogia i Brothers in Arms: Road to Hill 30

Jak na razie wiadomo było, że do Kolekcji Klasyki trafią takie tytuły jak Deus Ex Antologia, Dungeon Siege: Legends of Aranna, Knights of Honor, Kozacy 2 oraz Sid Meier's The Pirates!. Dziś wiemy, że obok nich pojawią się Brothers In Arms: Road to Hill 30 oraz Grand Theft Auto Trylogia.

Brothers In Arms: Road to Hill 30 firmy Ubi Soft to oparta na faktach dynamiczna gra FPP, przedstawiająca przygody sierżanta Bakera z Amerykańskiej 101 dywizji spadochronowej. W czasie słynnego zrzutu spadochronowego, poprzedzającego główny atak na Normandię, Baker i jego ludzie toczą zaciekłe walki z broniącymi się Niemcami.

Najważniejszymi cechami gry są dopracowana grafika, autentyczność wydarzeń oraz spory realizm pola walki. Ciekawostką jest, że w polskiej lokalizacji gry brał udział Jarosław Łukomski, narrator znany z serialu "Kompania Braci".

Grand Theft Auto Trylogia od Rockstar to dość niezwykła reedycja starych hitów. Wydanie zawiera Grand Theft Auto I, dodatek Grand Theft Auto London 1969, Grand Theft Auto II oraz Grand Theft Auto III (polskie wersje językowe). Wszystkie gry traktują oczywiście o przygodach zimnokrwistego gangstera, w którego się wcielacie.

Więcej na oficjalnej stronie serii.