GTA V dla PC - grafika prezentuje się świetnie

W Sieci pojawiły się zrzutu ekranu z gry GTA V dla PC, które porównano z grafiką generowaną przez konsole PlayStation 3 i PlayStation 4.

GTA V dla PC to gra, za pośrednictwem której studio Rockstar wystawiło na wielką próbę cierpliwość graczy. Długo nie mogli się oni bowiem doczekać oficjalnego podania daty jej premiery. Z czasem okazało się też, że termin ten nie był ostateczny: dwa razy go przesuwano. Przy okazji drugiego przesunięcia dowiedzieliśmy się, że dodatkowy czas potrzebny jest na to, aby "dopracować grę tak dobrze, jak to tylko możliwe".

Z jednej strony oczywiście można być złym na odwlekanie daty premiery GTA V dla PC, lecz z drugiej warto przypomnieć, że w przypadku poprzedniej wersji, GTA IV dla PC, gracze otrzymali do rąk produkt, który słusznie doczekał się potężnej krytyki. Lepiej więc chyba poczekać mając nadzieję, że dodatkowy czas faktycznie zostanie przez studio Rockstar maksymalnie wykorzystany, czego efektem będzie świetny dopracowany do ostatniego szczegółu tytuł imponujący grafiką.

O tym, że tak faktycznie może być przekonuje nas serwis GamerSky, który zamieścił serię zrzutów ekranu porównujących grafikę GTA V dla PC (w rozdzielczości 4K) z wersjami gry na konsole PlayStation 3 i PlayStation 4. Jest ona zdecydowanie najlepsza, o czym przekonacie się oglądając wspomniane screenshoty.