GTA V dla PC - grafika rewelacyjna! Czekamy na zwiastun

Gra GTA V dla PC wkrótce będzie miała premierę. Czekając na to wydarzenie możemy obejrzeć paczkę zrzutów ekranu przygotowaną przez Rockstara.

Gra GTA V dla PC to jeden z najbardziej (o ile nie najbardziej) oczekiwanych tytułów. Gracze mają nadzieję, że tym razem firma Rockstar dotrzyma terminu premiery (przedsprzedaż już się rozpoczęła), który został zaplanowany na 14 kwietnia.

W połowie marca do Sieci "wyciekło" kilka zdjęć, na których porównana została grafika GTA V dla PC z grafiką wersji gry na konsole PlayStation 3 i PlayStation 4. Prezentowała się ona zdecydowanie najlepiej dając nadzieję, że Rockstar faktycznie efektywnie wykorzysta czas zyskany przez przesunięcie premiery na "dopracowanie gry tak dobrze, jak to tylko możliwe".

Zobacz również:

  • Najlepsze gry i aplikacje dla dzieci na iPhone'a i iPada. Nauka i zabawa na wyciągnięcie ręki
  • Wiedźmin, sezon 3 - kiedy premiera, obsada, fabuła. Wszystko, co wiemy o serialu od Netflix

O ile jednak wspomniane zdjęcia to materiały nieoficjalne, o tyle dzisiaj mamy możliwość obejrzenia zestawu zrzutów ekranu z GTA V dla PC przygotowany przez Rockstara. Dwa z nich prezentujemy poniżej:

GTA V dla PC - grafika rewelacyjna! Czekamy na zwiastun

Zrzut ekranu z gry GTA V dla PC

GTA V dla PC - grafika rewelacyjna! Czekamy na zwiastun

Zrzut ekranu z gry GTA V dla PC

Zdjęcia w pełnej rozdzielczości znajdziecie na stronie Rockstara. Jeżeli faktycznie odzwierciedlają one grafikę GTA V dla PC (tzn. jeżeli graficy przy nich nie "kombinowali"), jest na co czekać. Wspaniała robota!

Zwiastun

Na koniec jeszcze jedna istotna informacja: Rockstar zapowiedział, że udostępni w najbliższym tygodniu nowy zwiastun GTA V dla PC.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: