GTA V dla PC - oficjalny zwiastun (60 kl/s). Premiera w terminie

Gra GTA V w wersji dla komputerów PC doczekała się nowego trailera. Dodatkowo potwierdzony został termin premiery.

Twórcy gry GTA V dla PC podpadli graczom przesuwając kilka razy termin jej premiery. Przy okazji ostatniego przesunięcia doczekali się oni w końcu informacji na temat wymagań sprzętowych. Na szczęście okazało się, że w odróżnieniu od fanów przygód Wiedźmina, czekała ich tutaj miła niespodzianka. Wymagania sprzętowe okazały się bowiem całkiem rozsądne.

Screeny

W ostatnich tygodniach byliśmy świadkami prezentacji nieoficjalnych i oficjalnych zrzutów ekranu z GTA V dla PC, które zdawały się potwierdzać, że zyskany na przesunięciu terminu premiery czas faktycznie zostanie efektywnie wykorzystany, aby jak najbardziej dopracować grę. Niestety mieliśmy tutaj do czynienia jedynie ze screenami więc od razu pojawiły się też podejrzenia, czy aby nie zostały one "podkręcone" przez grafików. Ponadto część internautów zaniepokojona brakiem nowego trailera obawiała się, że może to świadczyć o planach ponownego przesunięcia premiery.

Zobacz również:

  • GTA The Trilogy The Definitive Edition - kolejne problemy po aktualizacji
  • GTA The Trilogy Definitive Edition - aktualizacja naprawia grę. Czeka nas sporo pobierania

Dzisiaj na szczęście zgodnie z zapowiedzią Rockstar udostępnił jednak nowy trailer GTA V dla PC (kliknij w link), dzięki któremu możemy przekonać się, jak gra prezentuje się w trybie 60 klatek na sekundę.

Co równie ważne, Rockstar jeszcze raz zadeklarował, że premiera rynkowa GTA V dla PC będzie miałą miejsce 14 kwietnia.