GTA V na PC nadal nie ma, a Rockstar wydaje dodatek The High Life do GTA Online

GTA Online to dodatkowy tryb w grze GTA V, który pozwala na rozgrywkę multiplayer. Studio Rockstar wydało właśnie przeznaczony do wieloosobowej zabawy dodatek o nazwie The High Life. Niestety, nadal produkcją mogą cieszyć się wyłącznie posiadacze konsol Xbox 360 i PlayStation 3, a o edycji GTA V na komputery stacjonarne i konsole nowej generacji nic nowego nie wiemy.

The High Life to najnowszy dodatek do GTA Online, będącego wieloosobowym trybem rozgrywki w GTA V. DLC wprowadza do gry zupełnie nowe zadania, które poszerzają liczbę dostępnych questów wzbogaconą ostatnio DLC o nazwie Verified Jobs. W grze pojawią się też inne dodatki, takie jak nowe toasty, ubrania i 10 pojazdów z trybu fabularnego GTA V, które do tej pory nie były dostępne w trybie multi.

Do sieciowej odsony GTA V dodany zostanie też miernik reputacji, który wskaże, jaki charakter będą mieli inni gracze wyrażany kolorem od białego (spokojny, miły gracz) do czerwonego (osoba często atakująca innych). Wskaźnik reputacji będzie stale uaktualniany w zależności od podejmowanych przez postać akcji. Na podstawie wskaźnika w języku angielskim nazwanego Mental State gracze będą przydzielani do wspólnej zabawy w trybie online. Inną z funkcji społecznościowych jest możliwość obserwowania innych graczy.

Zobacz również:

GTA V na PC nadal nie ma, a Rockstar wydaje dodatek The High Life do GTA Online

Oprócz dodania kilku nowości Rockstar obiecał poprawić też kilka błędów związanych z działaniem GTA Online. Niestety twórcy gry nie zdecydowali się z okazji wydania DLC The High Life do sieciowej odsłony GTA V na zapowiedzenie premiery edycji gry przeznaczonej na komputery lub konsole nowej generacji.

źródło: rockstargames.com