GTA: Vice City - wkrótce nowa, tańsza edycja!

Już 9 listopada do sklepów na terenie całego kraju trafią dwie kolejne, długo oczekiwane pozycje z serii SuperSeller. "Max Payne 2: The Fall of Max Payne" i "Grand Theft Auto: Vice City".

"Max Payne 2: The Fall of Max Payne" to kontynuacja popularnej gry akcji z 2001 roku, w której wcielamy się w rolę nieustraszonego detektywa powracającego do pracy w Nowojorskiej Policji. W czasie rutynowego śledztwa w sprawie morderstwa, spotyka na swej drodze Monę Sax, kobietę, o której myślał, że nie żyje - femme fatale podejrzaną o morderstwo. To ona jest kluczem do wszystkich zagadek, które go dręczą. Ale w mrocznym i tragicznym świecie nocy Nowego Jorku nic nie jest proste. W porównaniu do pierwszej części gry znacznie ulepszono oprawę graficzną oraz wprowadzono nowe procedury Sztucznej Inteligencji. W "Max Payne 2" zastosowano również Bullet Time w wersji 2.0 - ulepszony mechanizm pozwalający na śledzenie ekwilibrystycznych wyczynów Maxa w zwolnionym tempie.

Natomiast "GTA: Vice City" przenosi nas do lat osiemdziesiątych, do miasta wzorowanego na Miami. W grze wcielamy się w Tommy'ego Vercetti, któremu głosu użyczył Ray Liotta (Chłopcy z Ferajny). Tommy powraca do "świata" po długiej odsiadce w więzieniu o zaostrzonym rygorze. Jego powrót do Liberty City wprowadził do życia tamtejszej śmietanki sporo nerwowości, więc dawny szef Tommy'ego wysyła go z misją do Vice City. Wyprawa okazuje się jednak pułapką i Tommy traci wszystkie swoje pieniądze... Do swojej dyspozycji gracz otrzyma prawie 100 pojazdów (w tym motocykle, wózki golfowe i śmigłowce). W nowej wersji GTA zwiększono swobodę poruszania się (można wchodzić do ponad 50 budynków), powiększono teren po którym możemy się poruszać; znacznie więcej jest także misji. Warto również zwrócić uwagę na ścieżkę dźwiękową z gry (prawie 10 godzin muzyki), zawierającą oryginalne przeboje z lat 80.

Oba produkty będą dostępne w cenie 49,90 złotych i oryginalnej, angielskiej wersji językowej.


Zobacz również