GTA z wampirami?

Takie przynajmniej można odnieść wrażenie, gdy pierwszy raz spojrzy się na projekt duńskiego studia Sirius Games, czyli Paradise City. Tytuł ma być mafijną grą akcji z domieszką mrocznej fantastyki. Producent gry właśnie podpisał umowę CDV Software Entertainment. Na jej mocy amerykańska korporacja zajmie się wydaniem dzieła.

GTA z wampirami?

Paradise City trafi na rynek amerykański prawdopodobnie w marcu 2007 roku. Jak na razie nie wiemy, która z polskich firm zajmie się jego wydaniem.

Tytuł pozwoli graczom wcielić się w rolę agenta specjalnego, którego zadaniem jest zgładzić jednego z szefów potężnej organizacji Aeternitas.

GTA z wampirami?

Sprawę znacznie komplikuje fakt, że postać ta jest potężnym wampirem mającym pod swoją komendą szereg istot o nadprzyrodzonych zdolnościach. Aby w ogóle pomyśleć o zbliżeniu się do celu, trzeba najpierw zdobyć zaufanie całej organizacji.

Tym samym, graczy czeka mordowanie, zabawa w handlarzy broni i narkotyków, walki z policją i wiele innych, niemoralnych działań. Oczywiście wszystko w imię szczytnego celu!

Tytuł przeznaczony będzie dla osób pełnoletnich. Oficjalna strona znajduje się pod tym adresem.