Gadu-Gadu na Androida - popularny komunikator za darmo

Gadu-Gadu na system Android przenosi na nasze smartfony całą podstawową funkcjonalność programu czyli komunikator. Prosta, darmowa aplikacja zapewni nam dostęp do GG nawet gdy jesteśmy poza domem.

Język: polski

Wersja Androida: od 1.6

Producent: GG Network SA

Strona: www.mobilne.gadu-gadu.pl

Cena aplikacji: bezpłatna

Ocena redakcji: 4/5

Gadu-Gadu to bardzo popularny polski komunikator internetowy. Dzięki aplikacji na Androida można z niego korzystać również w telefonie. Po zainstalowaniu mobilnego GG i zalogowaniu się na swoje konto nastąpi automatyczne pobranie kontaktów z serwera. Pozwala to od razu wysyłać wiadomości do znajomych.

Gadu-Gadu umożliwia prowadzenie rozmowy z kilkoma osobami, wykorzystując opcję zakładek. Podobnie jak w wersji komputerowej pozwala na zmianę statusów oraz opisów. Przydatne może okazać się narzędzie do sprawdzania statystyk wysyłanych i odbieranych danych. Dzięki temu można kontrolować limity pakietu internetowego wykorzystane na działanie programu. Od niedawna Gadu-Gadu dla użytkowników Androida jest bezpłatne.

Zobacz również:

  • Świąteczne promocje w aplikacji Lidl Plus
  • Samsung Galaxy S21 FE - data premiery, cena, specyfikacja techniczna [01.12.2021]

Androidowe Gadu-Gadu posiada prosty interfejs i jest bardzo czytelne. Mały minus należy się jedynie za reklamy, które zwiększą przesył danych.

Aktualizacja

Pojawiła się najnowsza wersja komunikatora, który już recenzowalismy. Nowe GG to wersja 3.0 tego komunikatora i przynosi naprawdę dużo, bardzo pozytywnych zmian!