Gaducha.pl - nowa usługa VoIP od GG Network

Firma GG Network wprowadziła dzisiaj nową usługę telefonii VoIP, przeznaczoną dla abonentów zarówno telefonii stacjonarnej jak i komórkowej. Zaletą usługi mają być wyjątkowo niskie koszty: trwająca 45 minut rozmowa ma kosztować 1 zł.

Usługa jest dostępna na stronie Gaducha.pl. Aby uzyskać połączenie wystarczy wpisać swój numer telefonu i numer osoby, z którą chcemy się połączyć. Po chwili Gaducha do nas oddzwoni i połączy z wybranym numerem.

Trwające 45 minut połączenie między krajowymi numerami stacjonarnymi kosztuje 1 zł. Gdy dzwonimy na telefon komórkowy, za złotówkę można rozmawiać maksymalnie 10 minut. Szczegółowy cennik znajduje się na stronie Gaducha.pl.

Zobacz również:

  • Uruchamianie systemu trwa zbyt długo? Sprawdź, co zrobić

Na stronie Gaducha.pl każdy może przetestować działanie nowej usługi. Wystarczy podać numer telefonu z którego chcemy rozmawiać oraz numer na który chcemy zadzwonić. W sumie na rozmowy testowe możemy wydać 3 zł.

Aby doładować konto wystarczy zalogować się do usługi z wykorzystaniem numeru GG, następnie przelać pieniądze za pomocą przelewu, płacąc kartą kredytową lub SMS-em.