Gaducha.pl - nowa usługa VoIP od GG Network

Firma GG Network wprowadziła dzisiaj nową usługę telefonii VoIP, przeznaczoną dla abonentów zarówno telefonii stacjonarnej jak i komórkowej. Zaletą usługi mają być wyjątkowo niskie koszty: trwająca 45 minut rozmowa ma kosztować 1 zł.

Usługa jest dostępna na stronie Gaducha.pl. Aby uzyskać połączenie wystarczy wpisać swój numer telefonu i numer osoby, z którą chcemy się połączyć. Po chwili Gaducha do nas oddzwoni i połączy z wybranym numerem.

Trwające 45 minut połączenie między krajowymi numerami stacjonarnymi kosztuje 1 zł. Gdy dzwonimy na telefon komórkowy, za złotówkę można rozmawiać maksymalnie 10 minut. Szczegółowy cennik znajduje się na stronie Gaducha.pl.

Na stronie Gaducha.pl każdy może przetestować działanie nowej usługi. Wystarczy podać numer telefonu z którego chcemy rozmawiać oraz numer na który chcemy zadzwonić. W sumie na rozmowy testowe możemy wydać 3 zł.

Aby doładować konto wystarczy zalogować się do usługi z wykorzystaniem numeru GG, następnie przelać pieniądze za pomocą przelewu, płacąc kartą kredytową lub SMS-em.