Gadżety na wakacje - kamery, aparaty, netbooki

Wakacje w pełni. Fala upałów skutecznie skłania nas do wyjazdów z miasta i szukania cienia oraz ochłody na łonie natury. Sprawdź jakie gadżety mogą ci się przydać podczas letniego wypoczynku.

Bez względu na to, czy na miejsce swojego urlopu wybrałeś polską plażę czy egipskie piaski pustyni, warto powrócić do domu z jakąś pamiątką. Najlepszą będzie samodzielnie nakręcony film, na którym uwiecznisz swoje wakacyjne przygody.

Do zrealizowania takiej produkcji nie potrzeba "tony" profesjonalnego sprzętu wideo. W zupełności wystarczy jedna z amatorskich kamer HD. Większość z nich kosztuje mniej niż 3000 zł. Zapraszamy do obejrzenia galerii Kamery HD do 3000 zł. Jest to wybór najlepszych amatorskich kamer nagrywających w HD, które przetestowali eksperci serwisu PC World Testy.

Szczegółowe testy kamer w serwisie PC World Testy - Kamery wideo

Przygotowaliśmy coś także dla zwolenników fotografii. Dzięki postępowi techniki nie potrzeba już skomplikowanej lustrzanki żeby robić piękne "pocztówkowe" zdjęcia.

Miłośnikom fotografii z pewnością wystarczy zwykły kompakt z lekkim statywem. Jeśli więc, nie masz ambicji aby twoje zdjęcia znalazło się na okładce popularnego magazynu turystycznego, śmiało możesz wybrać jeden z aparatów z galerii Najgorętsze aparaty cyfrowe lata 2010.

Szczegółowe testy aparatów w serwisie PC World Testy - Fotografia cyfrowa

Wiemy jednak, że wśród naszych czytelników są też tacy, którzy dużo ambitniej podchodzą do tematyki "pstrykania fotek". Specjalnie dla nich przygotowaliśmy galerię Najciekawsze lustrzanki lata 2010. Oczywiście wszystkie modele aparatów zostały dokładnie przetestowane i ocenione przez fachowców z PC World Testy.

Szczegółowe testy aparatów w serwisie PC World Testy - Fotografia cyfrowa

Mamy już kamerę i aparat. Teraz przydało by się coś dzięki czemu możemy na bieżąco publikować nasze filmy oraz zdjęcia w sieci. Idealnym rozwiązaniem na wakacje będzie netbook. Mały, poręczny komputer nie zajmie wiele miejsca w torbie, a może się okazać bardzo przydatny podczas urlopu. Za jego pośrednictwem sprawdzimy aktualne wiadomości, prognozę pogody na nadchodzące dni oraz znajdziemy opinię o restauracji czy hotelu, z usług których mamy zamiar skorzystać.

Netbook może służyć także jako "przechowalnia" zdjęć, które już nie mieszczą się na karcie pamięci naszego aparatu. Zapraszamy do obejrzenia galerii Netbooki idealne na wakacje.

Szczegółowe testy netbooków w serwisie PC World Testy - Netbooki