Gainward sponsoruje graczy Counter Strike

Firma Multimedia Vision, wyłączny dystrybutor produktów Gainward i Pentagram, podpisał umowę o sponsoringu z jednym z najwybitniejszych klanów Counter–Strike w Polsce – SpecSter (2s). Teraz klan będzie grać pod nazwą Pentagram. 2s.

Pomimo, iż tego rodzaju sponsoring jest bardzo popularny w świecie, firma Multimedia Vision jest pierwszą w Polsce firmą z branży IT, która zdecydowała się na tego typu wsparcie. Na całym świecie organizowane jest coraz więcej imprez, na które zjeżdżają się fani gier komputerowych, by współzawodniczyć ze sobą o tytuł najlepszego.

Multimedia Vision ma na celu wypromowanie polskiego klanu poprzez umożliwienie graczom udziału w wielu krajowych i międzynarodowych turniejach oraz pracy na sprzęcie najwyższej jakości. Specster należy do czołówki polskich klanów CS'a, ma na swoim koncie wiele zwycięstw, ale co najważniejsze - jeszcze wiele przed sobą.

Pierwszy skład zespołu będzie używać kart z serii GAINWARD FX PowerPack! Ultra/1100 TV/DVI, (chipset FX 5900, 128 MB RAM, taktowanie rdzenia: 400 MHz, częstotliwość pracy pamięci: 700 MHz).

Zespół drugi grał będzie na kartach z serii GAINWARD FX PowerPack! Ultra/860 TV/DVI (chipset FX 5700, 128MB RAM, taktowanie rdzenia: 425 MHz, częstotliwość pracy pamięci: 550 MHz).


Zobacz również