Galactic Civilizations Gold w taniej edycji

Już niedługo, nakładem firmy Play ukaże się kosmiczna gra strategiczna - "Galactic Civilizations Gold". Gra ukaże się w czasopiśmie CD Maniak wraz z innymi grami już na początku 2005 roku.

"Galactic Civilizations", która w wersji podstawowej została na początku roku wydana przez CD Projekt, jest grą strategiczną, w której gracz wciela się w przywódcę ludzkości. Jego zadaniem jest odniesienie zwycięstwa w walce o dominację nad galaktyką. Sukces w tej kosmicznej strategii można osiągnąć na 4 odmienne sposoby: poprzez wykorzystanie siły wojskowej, przewagi technologicznej, potęgi ekonomicznej lub ekspansji kulturowej. Można stosować również mieszankę wszystkich dostępnych strategii.

Gra oferuje bogate możliwości sterowania handlem i gospodarką, a dowodzone przez nas jednostki zdobywają podczas walki przydatne później punkty doświadczenia. W Galactic Civilizations zastosowano wielopoziomową sztuczną inteligencję, a także umożliwiono "edukację" wykorzystywanej w grze AI. Za pośrednictwem portalu Stardock.net, nasz komputerowy przeciwnik będzie mógł poznać nowe rozwiązania taktyczne i strategiczne wykorzystywane przez najlepszych graczy.

W nowej edycji dodano nowe możliwości oraz poprawiono grywalność. Wersja Gold zawiera podstawową wersję gry "Galactic Civilizations" oraz dodatek "Altarian Prophecy", który zawiera całkiem nową kampanię i wprowadza do gry dwie nowe cywilizacje: Korxów i Drathów.

Galactic Civilizations Demo

Gra ukaże się w czasopiśmie CD Maniak, którym poza "Galactic Civilizations Gold", znajdą się również inne gry, a wszystko to za jedyne 9,90 zł.


Zobacz również