Galactic Civilizations - edycja Gold wkrótce w sklepach

Już niebawem, bo w marcu tego roku, do kiosków na terenie całego kraju trafi magazyn CD Maniak z wersją Gold gry "Galactic Civilizations", która poza podstawową wersją gry zawiera również dodatek.

"Galactic Civilizations" to gra strategiczna, w której gracz wciela się w przywódcę ludzkości. Jego zadaniem jest odniesienie zwycięstwa w walce o dominację nad galaktyką. Sukces w tej kosmicznej strategii można osiągnąć na 4 odmienne sposoby: poprzez wykorzystanie siły wojskowej, przewagi technologicznej, potęgi ekonomicznej lub ekspansji kulturowej. Można stosować również mieszankę wszystkich dostępnych strategii.

Gra oferuje bogate możliwości sterowania handlem i gospodarką, a dowodzone przez nas jednostki zdobywają podczas walki przydatne później punkty doświadczenia. W Galactic Civilizations zastosowano wielopoziomową sztuczną inteligencję, a także umożliwiono "edukację" wykorzystywanej w grze AI. Za pośrednictwem portalu Stardock.net, nasz komputerowy przeciwnik będzie mógł poznać nowe rozwiązania taktyczne i strategiczne wykorzystywane przez najlepszych graczy.

W nowej edycji dodano nowe możliwości oraz poprawiono grywalność. Wersja Gold zawiera podstawową wersję gry "Galactic Civilizations" oraz dodatek "Altarian Prophecy", który zawiera całkiem nową kampanię i wprowadza do gry dwie nowe cywilizacje: Korxów i Drathów.

Galactic Civilizations Demo

Gra ukaże się w czasopiśmie CD Maniak, w którym poza "Galactic Civilizations Gold", znajdą się również inne pełne wersje gier, a wszystko to za jedyne 9,90 zł. Dla zainteresowanych wyłącznie grą "Galactic Civilizations" wydawca poleca miesięcznik Gamer, który wraz z grą będzie dostępny w cenie 4,90 zł.


Zobacz również