Galactic Civilizations – lokalizacja zakończona

Firma CD Projekt poinformowała, że zakończono właśnie prace nad polską edycją Galactic Civilizations i gra, zgodnie z planem, trafi w lutym do polskich sklepów.

Galactic Civilizations jest grą strategiczną, w której gracz wciela się w przywódcę ludzkości. Jego zadaniem jest odniesienie zwycięstwa w walce o dominację nad galaktyką. Sukces w tej kosmicznej strategii można osiągnąć na 4 odmienne sposoby: poprzez wykorzystanie siły wojskowej, przewagi technologicznej, potęgi ekonomicznej lub ekspansji kulturowej. Można stosować również mieszankę wszystkich dostępnych strategii.

Gra oferuje bogate możliwości sterowania handlem i gospodarką, a dowodzone przez nas jednostki zdobywają podczas walki przydatne później punkty doświadczenia. W Galactic Civilizations zastosowano wielopoziomową sztuczną inteligencję, a także umożliwiono "edukację" wykorzystywanej w grze AI. Za pośrednictwem portalu Stardock.net, nasz komputerowy przeciwnik będzie mógł poznać nowe rozwiązania taktyczne i strategiczne wykorzystywane przez najlepszych graczy.

Polskie wydanie Galactic Civilizations będzie zawierało zarówno polską, jak i oryginalną, angielską wersję językową. Premiera gry nastąpi 19 lutego, a jej cena ustalono na 49,99 zł.

Demo gry:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1746&sys=gry