Galaxy A54 5G otrzymał cztery warianty kolorystyczne! Który z nich jest według Ciebie najładniejszy?

Nowy smartfon Samsunga w końcu zadebiutował na rynku.

Fot. Samsung

Galaxy A54 5G jest następcą zeszłorocznego A53 5G, który do dzisiaj pozostaje jednym z najciekawszych budżetowych smartfonów. Nowy model pojawił się już w oficjalnej przedsprzedaży i zapłacimy za niego 2399 zł. Urządzenie jest więc wyraźnie droższe od swojego poprzednika, który w dniu premiery kosztował około 2000 zł. Wzrost ceny jest zauważalny, choć wciąż pozostaje mniejszy niż miało to miejsce w przypadku flagowców z serii Galaxy S23.

Smartfon dostępny jest w czterech wariantach kolorystycznych: czarnym, białym, zielonym oraz fioletowym. Urządzenie oferuje zdecydowanie bardziej neonowe i jaskrawe wykończenie niż flagowe modele. Sporą zmianą w designie tegorocznego A54 5G jest wtopienie obiektywów w obudowę smartfona. Wygląda to zdecydowanie lepiej niż w starszej wersji telefonu i jednocześnie przypomina urządzenia z serii Galaxy S23.

Zobacz również:

Smartfon Galaxy A54 5G.

Fot. Samsung

Smartfon Galaxy A54 5G.

Fot. Samsung

Smartfon Galaxy A54 5G.

Fot. Samsung

Smartfon Galaxy A54 5G.

Fot. Samsung

Sercem smartfona jest procesor Exynos 1380, czyli autorska jednostka Samsunga. Na ten moment urządzenie jest dostępne tylko w jednej wersji, oferującej 128 GB pamięci masowej oraz 8 GB RAM-u. Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem tego smartfona, to teraz może być na to idealny moment, ponieważ w przedsprzedaży otrzymacie gratis słuchawki Galaxy Buds2. Więcej o samej promocji możecie przeczytać tutaj.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: