Galaxy Buds 2 będą jeszcze tańsze!

Już tylko kilka dni dzieli nas od wydarzenia Galaxy Unpacked, podczas którego Samsung ma zaprezentować swoje najnowsze słuchawki - Galaxy Buds 2.

Źródło: 91Mobiles

Dotychczasowe plotki i przecieki na temat Galaxy Buds 2 ujawniły już praktycznie wszystko, co trzeba wiedzieć na temat najnowszych słuchawek TWS od Samsunga. Pojawił się jednak kolejny raport, w którym sugeruje się, że Galaxy Buds 2 mogą kosztować jeszcze mniej, niż dotychczas zakładano. Wcześniejszy raport wspominał o cenie około 15% niższej niż ta, za którą kupimy Galaxy Buds Pro w Europie.

Specjaliści z Counterpoint Research spodziewają się nawet 20% obniżki ceny, za którą kupimy Galaxy Buds 2. Umieściłoby to słuchawki w przedziale od 160-180 dolarów (620-700 zł). Niższa cena może pomóc w zwiększeniu udziału Samsunga w tym segmencie rynku. Liz Lee, starszy analityk w firmie zajmującej się badaniami rynku, przewiduje, że udział Samsunga w kategorii bezprzewodowych słuchawek dousznych może osiągnąć rekordowy poziom 18% lub nawet wyższy, jeśli cena rzeczywiście okaże się niższa niż obecnie przewidywana.

Zobacz również:

  • Apple Watch 7 vs Galaxy Watch 4: Co różni te smartwatche?
  • Galaxy Buds 2 - data premiery, cena, specyfikacja techniczna [14.09.2021]
  • Przedsprzedaż trwa, a Galaxy Buds 2 już staniały!