Galaxy Buds 2 - znamy już specyfikację techniczną!

Czy słuchawki true wireless Samsunga okażą się hitem?

Źródło: Evan Blass

W sieci pojawiły się specyfikacje zbliżających się słuchawek Galaxy Buds 2 Samsunga. Ich premiera ma mieć miejsce 11 sierpnia, podczas wydarzenia Galaxy Unpacked. Samsung zapowiada je jako wielki event, na którym zobaczymy wiele nowych urządzeń, jednak w ciągu ostatnich tygodni pojawiło się tyle przecieków, że koreański producent chyba niczym nie zaskoczy nas w trakcie pokazu swoich nowości.

Informowaliśmy już was, że słuchawki Galaxy Buds 2 będą posiadały aktywne tłumienie szumów. Wszystkie inne detale z nimi związane zamieszczamy w materiale zbiorczym, znajdującym się tutaj. Tym razem w sieci pojawiła się dokładna specyfikacja techniczna nadchodzących słuchawek true wireless.

Zobacz również:

  • Kiedy Apple zaprezentuje słuchawki AirPods 3?
  • Samsung rusza ze stroną wsparcia dla Galaxy S21 FE!
  • Galaxy Buds 2 - data premiery, cena, specyfikacja techniczna [14.09.2021]

Galaxy Buds 2 będą mogły połączyć się z naszym telefonem za pomocą Bluetooth 5.2, tutaj nie mamy żadnej niespodzianki. Ich czas pracy łącznie wyniesie około 18 godzin z włączoną funkcją tłumienia szumów - 5 godzin pracy oraz 13 godzin dzięki zasilaniu ładującego etui oraz aż do 28 godzin bez aktywnej redukcji szumów - 10 godzin pracy oraz 18 godzin dzięki ładowaniu w etui. Kolejną ważną rzeczą jest to, że nawet bardzo krótkie ładowanie, przez około 5 minut, wystarczy na blisko godzinę użytkowania. Bateria w każdej słuchawce ma pojemność 61 mAh, a akumulator w etui 472 mAh.

Każda ze słuchawek będzie posiadała dwa głośniki: 11 mm "woofer" oraz 6.5 mm "tweeter". Do tego posiadają trzy mikrofony umieszczone w obudowach każdej z nich, które dodatkowo mają wspomagać technologię ANC.

Niezależnie od wybranego koloru słuchawek, etui zawsze będzie w kolorze białym. Jedynie jego wnętrze zostanie dopasowane do wariantu kolorystycznego słuchawek. Ich sugerowana cena ma wynieść 170 euro (około 770 złotych), jednak należy liczyć się z tym, że ta cena w momencie premiery będzie inna.