Galaxy Buds+ prezentem w przedsprzedaży jedynie do Galaxy S20+ i Galaxy S20 Ultra

Samsung robi to ponownie! Najtańszy Galaxy S20 nie będzie oferowany z Galaxy Buds+ w przedsprzedaży.

Samsungi Galaxy S20 nie mają przed nami już praktycznie żadnych tajemnic. Wczoraj do sieci wyciekły ceny w euro oraz kolejne oficjalne rendery prasowe. Wiemy także, że na konferencji Galaxy Unpacked poza samą rodziną Galaxy S20 Koreańczycy zaprezentują również składanego Galaxy Z Flip oraz słuchawki Galaxy Buds+.

Galaxy Buds+ prezentem w przedsprzedaży jedynie do Galaxy S20+ i Galaxy S20 Ultra

Źródło: 91mobiles.com

Słuchawki Galaxy Buds po raz pierwszy pojawiły się na Galaxy Unpacked rok temu podczas premiery Galaxy S10. Samsung postanowił dodawać to akcesorium w przedsprzedaży, aby dodatkowo zachęcić klientów do zakupu smartfona za 4000 zł. Niestety w zeszłym roku na fajny gadżet w przedsprzedaży nie załapali się klienci zainteresowani kompaktowym modelem Galaxy S10e.

Evan Blass udostępnił właśnie oficjalny plakat promocyjny smartfonów z rodziny Galaxy S20. Potwierdza on nasze przypuszczenia oraz wcześniejsze informacje, które pojawiały się w sieci. Grafika promocyjna sugeruje, że w przedsprzedaży Samsung zamierza dołączać w gratisie słuchawki Galaxy Buds+. Niestety podobnie, jak rok temu oferta ta dotyczy tylko droższych modeli Galaxy S20+ oraz Galaxy S20 Ultra.

Klienci pragnący kupić najtańszego i najmniejszego flagowca z rodziny Galaxy S już drugi rok z rzędu będą zawiedzeni. Do najtańszego Galaxy S20 Samsung zaoferuje prawdopodobnie tylko rozszerzoną gwarancję Samsung Guard.

Na plakacie widać zarówno Galaxy S20+, jak i Galaxy S20 Ultra. Co ciekawe wydaje się, że obudowa obiektywów w modelu Galaxy S20 Ultra wystaje bardziej ponad obrys konstrukcji, niż w mniejszym Galaxy S20+. Nad telefonami umieszczono słuchawki Galaxy Buds+, które wyglądają tak samo, jak obecnie sprzedawane Galaxy Buds.

Więcej informacji o Samsungu Galaxy S20 znajduje się tutaj.

Źródło: 91mobiles.com