Galaxy BudsX - bezprzewodowe "fasolki" od Samsunga

Galaxy BudsX to słuchawki bezprzewodowe, które zostały właśnie zarejestrowane w Urzędzie Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej. Kiedy pojawią się na rynku i w jakiej cenie?

Samsung Galaxy BudsX to następca słuchawek Galaxy Buds+. Prawdopodobnie zostaną zaprezentowane podczas oficjalnej prezentacji smartfona Galaxy Note 20, jednak jest to na razie tylko przypuszczenie. Zarejestrowany w Urzędzie model ma nazwę kodową SM-R180. Ponieważ słuchawki Galaxy Buds były rejestrowane jako SM-R170, a Galaxy Buds+ jako SM-R175, mamy tu naturalną kolej rzeczy i możemy spodziewać się, że nowe słuchawki będą korzystać ze wszystkich sprawdzonych rozwiązań, jakie zostały wprowadzone u poprzedników. Jak na razie wiemy o ich możliwościach tylko dzięki nielicznym przeciekom, te zaś mówią o wprowadzeniu mechanizmu aktywnej redukcji szumów oraz bardzo żywotnej baterii, która powinna umożliwić działanie słuchawek nawet przez 10-12 godzin bez konieczności ładowania.

Oczywiście to tylko plotki, dlatego na demonstrację możliwości Samsung Galaxy BudsX musimy zaczekać do momentu oficjalnej prezentacji. Niektóre koreańskie źródła podają, że słuchawki Samsunga będą kosztować poniżej 150 dolarów, czyli mniej, niż 600 złotych.

Zobacz również:

  • Android 11 - lista telefonów do aktualizacji [27.09.2021]

Źródło: SamMobile