Galaxy Gifts, czyli warty 2000 złotych pakiet usług dla posiadaczy Galaxy S5 w Polsce

Samsung przygotował specjalny pakiet usług dla osób, które zdecydują się zakupić w Polsce flagowy smartfon Galaxy S5.

W ramach promocji Galaxy Gifts firma Samsung przygotowała dla posiadaczy smartfona Galaxy S5 szereg niespodzianek. W skład pakietu aplikacji wchodzi naprawdę wiele różnych pozycji. Dla użytkowników przeznaczono trzymiesięczną prenumeratę cyfrowego wydania Rzeczpospolitej oraz za pośrednictwem E-kiosk dodatkowo Bloomberg Businessweek Polska i Gazety Giełdy Parkiet. Jeszcze ciekawiej prezentuje się prenumerata Newsweeka do końca bieżącego roku, półroczny dostęp do Wall Street Journal oraz dostęp do pełnej biblioteki ebooków Legimi na trzy miesiące.

To zresztą nie wszystko. Użytkownicy Galaxy S5 mogą też pobrać 3 audiobooki z Audioteki, trzy filmy z VoD Onet (w tym “Milczenie jest złotem”). W skład Galaxy Gifts wchodzą też różne pakiety Navmax, 50 GB w chmurze Dropbox na 2 lata, roczny abonament Endomondo Premium i pół roku strumieniowania muzyki z Deezera. Użytkowników Evernote i LinkedIn ucieszy zaś trzymiesięczny dostęp do kont premium.

Oprócz wymienionych powyżej dla siebie znajdą coś użytkownicy Larka, Skimble i Blurb. W Galaxy Gift znalazły się też specjalne oferty przy zakupach poprzez PayPal, aplikacje EasilyDo Pro, FlickDat i 10 dolarów do wydania na mikropłatności w grze Cut the Rope 2. Wisienką na torcie są specjalne aplikacje dla urządzeń z rodziny Gear o nazwie Sport.pl LIVE, Gazeta.pl Live oraz Tuba FM.

Bardzo miłym dodatkiem jest bon w wysokości 50 złotych do wykorzystania w aplikacji SkyCash, która pozwala np. na kupno biletów komunikacji miejskiej, opłacenia parkingu lub nabycie biletów do kina. Niestety, akurat ten dodatek dotyczy wyłącznie telefonów z wolnej sprzedaży, a nie tych zakupionych u operatora. Z pełną listą usług, które wchodzą w skład pakietu Galaxy Gifts, można zapoznać się na stronie internetowej samsungmedia.pl.