Galaxy Note 20 w pełnej krasie - oto iPhone 11 Pro od Samsunga

Najnowszy Samsung Galaxy Note 20 do złudzenia przypomina iPhone'a 11 Pro. Do sieci wyciekł właśnie filmik ukazujący wygląd Samsunga Galaxy Note 20.

Premiera Samsunga Galaxy Note 20 zbliża się wielkimi krokami, a my co chwilę dowiadujemy się kolejnych informacji na temat nadchodzących flagowców z Korei.

Galaxy Note 20 w pełnej krasie - oto iPhone 11 Pro od Samsunga

Źródło: twitter.com

W sieci pojawił się właśnie filmik, na którym możemy podziwiać wygląd Samsunga Galaxy Note 20.

Użytkownik Twitter'a o nicku @GregglesTV udostępnił właśnie ekskluzywne nagranie wideo na platformie YouTube na którym możemy podziwiać render finalnej wersji Samsunga Galaxy Note 20.

Co ciekawe na nagraniu łatwo zauważyć ogromne podobieństwo do iPhone'a 11 Pro. Okazuje się, że plecki Samsunga Galaxy Note 20 również wyposażono wkwadratową obudowę obiektywów. Jedyną różnicą jest inne rozmieszczenie matryc, które w Samsungu ułożone zostały w poziomie.

Na wideo zobaczymy także front urządzenia, który jest bardzo podobny do tego znanego nam już doskonale z Samsungów Galaxy S20. Nadchodzący smartfon Samsunga port USB Typu C oraz miejsce na rysik S-Pen na dolnej krawędzi. Przycisk zasilania zostanie umieszczony w górnej części urządzenia z prawej stronie. Przeciwlegle umieszczono przyciski do regulacji głośności.

Czytnik linii papilarnych podobnie, jak w Galaxy Note 10 zostanie umieszczony bezpośrednio w ekranie.

Więcej informacji o Samsungu Galaxy Note 20 znajdziesz tutaj.

Sprawdź, ile kosztuje Samsung Galaxy Note 10 Lite - najtańszy smartfon z rysikiem S-Pen.

Źródło: twitter.com